ПЛЮС-МИНУС• 05 апреля 2022
фильтруйте инфу.
огромный поток непроверенной информации по типу ’соседка кумы сотрудницы сказала....’
Kristal2013• 05 апреля 2022
Жду в теме тех, кто тут вечно предлагает их простить, любить и не испытывать злости и гнева в сторону этих ублюдков, потому что гнев наш делает этих ублюдков сильнее, потому они и не дохнут. А ещё , проповедников божьих жду, пусть мне напишут: где был ваш бог, который допустил все это с маленьким ребенком? За грехи родителей она отвечала? Или за свои из прошлой жизни? Или до 11 лет она уже согрешила, чтобы с ней такое сделали?
Ответ дляNililens
Ужас. Я теж не сплю
І все це в голові. Хто породив цих звірюк. Це нащадки чикатила
ну як можна бути такими тварюками? чому світ такий жорстокий? їх не одиниці, не десятки, їх тисячі.. мільйони.. і ці люди мають свої сім‘ї, своїх дітей.. в мене просто не вкладається в голові, як людина може бути спроможна вчинити таке звірство
Ответ дляKristal2013
та бред,не ведітесь
Kristal2013• 05 апреля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
фильтруйте инфу.
Даже если именно этот скрин у автора темы фейк, то есть сотни примеров, как эти твари насиловали маленьких девочек и не только. Этот факт уже всем известен и доказан.
Galyna1211• 05 апреля 2022
Це факт рівно до половини. Чи є факти вбивств і згвалтувань? Так. Цього достатньо, щоб вважати росіян виродками. Але далі, то вже ,,распятиє мальчікі в трусіках,,
Ответ дляandr1ana
Ой цілу ніч про це думаю.
Звірюки що сказати. Гієни. Ворони. Дикуни.
Ответ дляKristal2013
Ей 9
Его Святейшство Байрактар• 05 апреля 2022
Вы убиваете сейчас себя
Успокойтесь
Не тяните сюда эти кошмары
Здесь нет тех, кто должен это увидеть и еще не видел
Не разрывайте себе сердце дальше
Успокойтесь
Не тяните сюда эти кошмары
Не разрывайте себе сердце дальше
Дівчата
Пошкодуйте підлітків, вагітних, людей зі слабким здоров’ям
Цього всього не знає чи не бачив вже хіба сліпий і глухий
Нам жити з цим далі, а багатьом ростити своїх маленьких дівчат
Я вагітна, в мене старшій дитині 11 років. Щиро розумію, освідомлюю, скільки всього ми ще не знаємо, але…
Вже є випадки суїцидів у відносно мирних містах, про інфаркти і викидні я мовчу
Не постіть це, тим паче на таких напів домашніх ресурсах, благаю, нема вже сил
Дякую
Ответ дляNetochka. N
Вы убиваете сейчас себя
Успокойтесь
Не тяните сюда эти кошмары
Не разрывайте себе сердце дальше
Успокойтесь
Не тяните сюда эти кошмары
Не разрывайте себе сердце дальше
Это должны видеть не только они, но и все мы,чтобы даже мысли не было понять и простить. Этому нет прощения.
Be.queen.Shop• 05 апреля 2022
А я зла на тих, хто затуляв весь час рота і такі теми швидко видалялися, бо закривали очі на таку неудобну тему і я в доміку, мене це не стосується!!!!
Ми були зовсім поруч і не відізджали, бо це ж 21 століття... діли все навпіл, як і тут кажуть не вся інформація правдива, і все буде Украіна Арестовича...
Тоді не вірилось, а зараз важко повірити, що такі звірства можуть бути, серце розривається
Про таке потрібно кричати і щоб знав весь світ, і ми передавали це дітям і внукам на генетичному рівні, а не закривати очі!!
Може б 2-3 тижні це комусь врятувало життя, хтось би зміг вирватись чи вчасно виіхати
Ответ дляNafffAnja
Дівчата
Дякую
Зачем вы вообще заходите сейчас в соцсети, где основная информация касается в основном войны? Не читайте, не смотрите.
Ответ дляLidiyaZi
Я вже другий день намагаюся придумати де у разі чого сховати дитину у квартирі і не можу нічого дійсно безпечного придумати, бо будуть шукати поживу і перериють все... сьогодні під вікнами їх купа була серце в п´ятах, як так...
В мене немає слів...
Какой ужас. Даже нет слов, что вам сказать. Молю Бога, чтобы у вас все было хорошо и этих выродков стёрли с лица земли. Держитесь.
Ответ дляLidiyaZi
В мене немає слів...
під вікнами? ви знаходитесь в небезпечному місті?
Ответ дляNafffAnja
Дівчата
Дякую
написано ж, вагітним і людей з болючим сприйняттям не читати, для кого це написано? це інформація і вона повинна гуляти в інтернеті, це мають бачити всі, щоб знати ворога в лице. хочете закривати очки і «я в доміку»? це ваш вибір. попередження написано, ви мали б зрозуміти, що читати не слід. якщо не хочете бачити ці новини, вимикайте інтернет і сидіть у бункері. не хотіла образити, у кожного своя думка і свій вибір. я поширила, щоб такі історії не замовчувалися і це бачив світ.
Be.queen.Shop• 05 апреля 2022
Ответ дляLidiyaZi
В мене немає слів...
Господи, збережи і сохрани🙏
Ставте подумки купол захисту над квартирою, дитиною, собою
І хай все лихо вас обходить стороною
Ответ дляNafffAnja
Дякую за пораду, але як бачите, я писала не саме про себе. До того ж це не суто новинний ресурс, як би там не було.
Моей дочери 14 и я ничего из происходящего от нее не скрываю. Но что читать, а что нет, человек сам решает. Молчать об этом нельзя, об этом нужно кричать!
Ответ дляclernikol
згідна, повністю згідна. ми маємо знати, що відбувається в нашій країні в цей важкий час, а не вдягати рожеві окуляри