frumoasa17• 05 апреля 2022
Ответ дляStre_ko_za
Удалено администрацией...
Якщо немаю в оточені знайомих хворих на ВІЛ та онкологію, то це не означає, що цих захворювань немає.
Весь світ не крутиться навколо ваших знайомих.
На дівчині ці потвори зробили свастику, є реальне фото, не вірте далі.
Ответ дляNetochka. N
Вы убиваете сейчас себя
Успокойтесь
Не тяните сюда эти кошмары
Здесь нет тех, кто должен это увидеть и еще не видел
Не разрывайте себе сердце дальше
Успокойтесь
Не тяните сюда эти кошмары
Не разрывайте себе сердце дальше
Потрібно це читати! Потрібно це знати!
Щоб більше ніколи не казати про друзів мордоровців!
Про гарних москалів!
Щоб зрозуміти, що треба знищити в собі все кацапське, москальська, мордоровське!!!
Про гарних москалів!
Ответ дляsemenkovahka
Я думаю може їм чогось в той сухпайок психотропного насипали? Ну ладно поодинокі випадки (в родині не без урода), а так массово - це напевно під впливом чогось психічного. Не можливо уявити, що ’людиноподібні’ на таке здатні. В голові не вкладається цей жах... Але ж це факти, факти, факти!!! В мене сьогодні цілий день знов стресс... Як захистити дітей?...
Там до речі в пайку російському є таблетка - написано Вітаміни, хто зна, що в тих вітамінах. Бо я просто не розумію, ну 1 педофіл на группу, можливо 2, але 11, та ще й на одну дитину, це в голові не вкладається. Ну не може бути така кількість педофілів в одному місці
Ответ дляNafffAnja
Дівчата
Пошкодуйте підлітків, вагітних, людей зі слабким здоров’ям
Цього всього не знає чи не бачив вже хіба сліпий і глухий
Нам жити з цим далі, а багатьом ростити своїх маленьких дівчат
Я вагітна, в мене старшій дитині 11 років. Щиро розумію, освідомлюю, скільки всього ми ще не знаємо, але…
Вже є випадки суїцидів у відносно мирних містах, про інфаркти і викидні я мовчу
Не постіть це, тим паче на таких напів домашніх ресурсах, благаю, нема вже сил
Дякую
Не заходьте в такі теми, якщо ви вагітні.
А вашій 11 річній дитині це потрібно знати, щоб раптом не закохалась в москальських вир*дків!
Ответ дляStre_ko_za
Удалено администрацией...
Конечно нет, мы все придумали - братские могилы в Буче, кучу трупов, застреленых людей в затылок со связаными руками, изнасилованых и повешеных женщин, девочек с разорваными вагинами.
Может вам в росию переехать? Их новости вам подойдут
semenkovahka• 05 апреля 2022
Ответ дляnnnnika
Отож і я про це... Якийсь массовий психоз
Ответ дляStre_ko_za
Удалено администрацией...
Вам тоже везде мерещатся фейки, подставы, провокации?
Уже сотни доказательств безчеловечного, зверского отношения, убийств этих рашистов, а нужно тысячи для таких ’я в домике’?..
То что это не видели лично Ваши родственники - это же прекрасно, но не нужно закрывать глаза, на то что творится в Украине.
Читаючи таке хочеться повіситися…..але в мене на фоні всього цього виникає інше питання: згвалтування не поодинокі випадки в нашому житті. Цікаво, що відчувають чоловіки, коли по черзі засовують свої хєри в розірвані кровоточучі статеві органи дівчини? Невже це для них так круто?? Це тіпа якись фетіш? Що саме їх пре коли вони це роблять? Ясно, що це порушення психіки, але нажаль це трапляється дуже часто. Груповихи практикують багато хто з людей. І ще, чоловікам подобається, коли ті, в кого вони сують свої члени відчуває біль і це їх заводить? В чому задоволення? Пишу з свого досвіду. В мене були такі кавалєри, яким було пофіг, що дівчина не хоче, проте хотілося їм і це було головне і чим більше дівчина не хотіла, тим більше хотілося їм! Ну і педофілів теж кругом багато. Я просто хочу зрозуміти, що ними керує цими тварями? Може це така чоловіча природа ви&бати все до знищення? І тим самим підвищитись над усім? Що це? Навіть я помічала, що коли чоловіки розказують, що хтось когось по&бав жорстко, в якісь такій піднесеній специфічній манері. Психологи поясніть будь ласка, що це? Тільки не треба писати про те, що це в мене оточення таке, це я зараз привожу приклади абсолютно різних чоловіків, з якими доводилося стикатися на протязі мого довгого життя і в побуті вони наче всі адекватні і нормальні.
prosto_aisha• 05 апреля 2022
Це не звірствб. І вони не звірі. Бо звір такого не робить. Жодна тварина на таке не здатна. Вони хто завгодно але не треба цих істот порівнювати з тваринами. Вони НЕЛЮДИ є ж багато інших слів
onatasamaya• 05 апреля 2022
Ответ дляStre_ko_za
Удалено администрацией...
видео уже есть сравнения текущих положений тел и на 19 марта и 2 апреля со спутника. А дальше верьте русской пропаганде
Я после всего услышанного и уведенного то же не могу найти объяснения таких массовых зверств. Это вообще за гранью понимания. Например, эти придурки подходили к животным и стреляли им в головы ради забавы, веселились и забавлялись. Про людей, над которыми издевались - стариков, детей я вообще молчу... Кем нужно быть?
А ну да, они же считают, что цитата:
’помимо верхушки, виновна и значительная часть народной массы, которая является пассивными нацистами, пособниками нацизма. Они поддерживали нацистскую власть и потакали ей.
Справедливое наказание этой части населения возможно только как несение неизбежных тягот справедливой войны ’
Судя по всему то, что случилось - это ’справедливое наказание’ по мнению этих выродков.
А ну да, они же считают, что цитата:
Ответ дляNaomii
Я тоже думала неправда, не может быть такого. Но, к сожалению, плачу уже час, хочеться повеситься
Это фото из морга Николаева, кже со всех официальных источников извинились и сняли. Эти дети попали под обстрел, тоже русни. Но конкретно эти изнасиловаия детей в Буче - фейки
Galina_lll• 05 апреля 2022
Ответ дляСтасько
Після слів про те, що вам хочеться повіситись - вже не читала нічого з того, що ви написали. Так, вибачте, теж пишуть психи.
Ответ дляСухогруз
почему про это мэр Бучи 31 го или 1го (не помню) числа не сказал , когда с улыбкой до ушей выступал на телевидении?? просто интересно..поо повешанных уж точно можно было с фото и видео - чтоб для суда и про людей убитых на обочине
Ось у нього і запитайте
Ответ для_Yulia_
Наш мэр тот ещё циник. Он вылазит на камеру когда это ему выгодно. Пропиариться, получить медаль. Он точно не будет ходить с представителями полиции и ВСУ как мэр Ирпеня и выяснять поточную ситуацию. Да и Буча это не село в три хаты, чтобы вот прям все обнаружить и обнародовать в один день. С каждым днём подробностей обнаруживается все больше.
Ну и показания от меня лично, но возможно и это вам покажется странной «историей из интернета»-у одноклассников моей дочери с середины марта без вести пропали их папы, один поехал на велосипеде в соседний двор попросить пару вёдер воды из колодца, второго кацапы прямо из квартиры увели типа на допрос. Вчера обоих обнаружили мёртвыми. Первый расстреляний лежал возле велосипеда, второй в подвале детского лагеря со связанными руками и простреленной головой. Третьего ищут до сих пор как пропавшего без вести. Первые два жители Бучи, третий из Ворзеля
Підкажіть стосовно мера Бучі.
Пам´ятаю, що в якійсь темі писали, що він втік з Бучі і з´явився тільки зараз.
А вчора побачила, що йому дали медаль за відвагу.
Так він тікав?
За що йому медаль взагалі?
Він ТрО взагалі організовував?
Так він тікав?
За що йому медаль взагалі?
Він ТрО взагалі організовував?
Ответ дляXue
Полонений один на допиті казав, що їм видали трохи первітину (він же метамфетамін). І на проросійських блогерських зйомках я бачила таблетки мету.
Навіть якщо так, то вони ж не завжди були під наркотиком? Керувати танком, зброєю палити під наркотиками мало ймовірно!
Не виправдовуйте їх нещасних наркотиками!!!!
Ответ дляЭ-велин@
У вас на аватарке дьявольский знак смерти. А отчёта ждёте от верующих.
Кому служите, тот вам пусть и отчёт даёт
Там на аватарці у неї череп в українських кольорах - це те що сталось з великою кількістю українців, бо вони були вбиті катами!!!
А у віруючих символ не краще - хрест з розп´ятою людиною....
Ответ дляStre_ko_za
Удалено администрацией...
Хай радіють ваші знайомі, що до них не добрались.
Але вважати неіснуючими ті трупи, що збирають в Бучі і які ще потрібно буде збирати в усіх понівечених містах - це не мати мізків в голові!!!
Вже і іноземні журналісти ці фото і відео мають!!!
Ответ дляNaomii
Також вчора це побачила і в шоці досі. Вночі дуже погано спала через це.
А родичі вже хочуть щоб я поверталась з дитиною-дівчинкою у Київ...
Ноу коментс.
Не повернусь!
Буду спати в спортзалах, але поки не буду впевнена в безпеці дитини і своєї - не повернусь!
Ноу коментс.
Не повернусь!