У нас вже тижнів 3 немає борошна 1 гатунку, а лише темне. Коли замісила вперше, тісто коричневе, гливке, чесно, хотіла викинути. Але бережливість мене зупинила, поклала в холодильник на відстоювання, наступного дня пекла лаваші. Які ж вони смачні і м´які! Тісто приємне в роботі, легко розкатується. Сьогодні варила суп з галушками, на вигляд старшні, руді, але смачнющі. Завтра хочу наліпити якихось вареників або пельмені, якщо фаршу десь знайду.
Ответ дляirina _d
А что из овсяной муки, что-то получилось ?
Я його добавляла трохи до пшеничного, не дуже сподобалось, залишила, щоб квас зробити.
Ответ дляNatalia505
А де ви його берете? Я не бачила в продажу.
На разі, воно в нас кругом продається, бо іншого нема. Я купляю в магазині нашої ряби біля дому, там можно картою розрахуватись, хліб тільки за нал, а налічки нема. Тому щодня працюю з борошном.
любительница• 05 апреля 2022
В Киеве, если кому то надо для информации, в Ультрамаркет ( мегамаркет) завезли муку высший сорт. Правый берег
Ответ длялюбительница
тоже добавлю, но по Левому, кому нужно - на Дарнице в Ашане и Варусе полно муки, хоть 1.8 пачки, хоть 5 кг Хуторок. И в ларьках Киевхлеб мука есть.
Ответ дляМатильдa
расскажите как лаваш делаете, хочу вместо хлеба, не всегда есть время его вымешивать, расстаивать и т.д
Рецепт простий. На літр води добавляю чайну ложку солі, трохи олії, і додаю борошно поступово, вимішую поки не перестане липнути до рук. Десь під 2 кг борошна йде. Обмазала олією тісто, в пакет і на ніч в холодильник. Наступного дня розділяю борошно на кружки розміром з невелике яблуко, розкатала по діаметру сковорідки. Печу на сухій сковорідці щ двох сторін, на одну сторону десь 2-3 хвилини. На заміс часу небагато, а от пекти трохи часу займає.
Ответ дляNatalia505
Автор ви в окупації?
Да, Генічеськ
Natalia505• 05 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да, Генічеськ
Зрозуміла, хотіла вам запропонувати вислати муки.. Тримайтеся.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
спасибо, попробую.
Берегите себя
Natalia505• 05 апреля 2022
Ответ дляВишневка
Що б воно сірим не було , можно в саме тісто добавити трохи куркуми , як що вона є у вас.
Будуть жовтенькі? Я її пхаю всюди, люблю. В тісто ще не добавляла.
Ответ дляВишневка
Немає, тісто не сіре, а риже, коричневе. З непривички негарне, але за тиждень вже звикла. На смак мені краще, ніж з білого борошна.
prosto_aisha• 05 апреля 2022
Я навпаки навіть до війни шукала муку не вищого сорту. Хліб не печуть з муки вищого сорту
А ще я сіль сьогодні півдня товкла, продається у нас на розвіс мілкими камінчиками. І тут молоток для відбивних знадобився))) вже половинку півлітрової банки натовкла.
happy camomile• 05 апреля 2022
А я сегодня наконец то раздобыла ржаной муки.Буду пытаться печь хлеб.Может у кого-то есть рецепт,скиньте,плиз.
Ответ дляprosto_aisha
До війни я на кухні з´являлась раз на тиждень) а тепер прописка в мене там. Навчилась всього.
Ответ дляSoufit
Та покажіть уже
Замішу сьогодні, сфоткаю, викладу тут)
Ответ дляLyucia2
А блинчики пробовали? Я год созревала на блинчики из овсяной муки, пока магазин закрылся...
Млинці і оладки не робила, бо немає соди і яєць.
Ответ дляhappy camomile
Років 3 тому в мене малий увльокся випічкою хліба, я пробувала пекти житній, там пропорція з пшеничним повинна бути 1 частина житнє борошно, 3 частини пшеничного.
happy camomile• 05 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ясно.Но я хочу,чтобы был темный.Пересмотрела на Ютубе кучу рецептов,везде добавляют белую.’Штош?’
Ответ дляok1904
Клас! Це здорове харчування, я таке шукаю, але дуже рідко у продажі
А я тільки зараз дізналась про його існування)) як я далеко була від стряпні, кухня і я речі з паралельних світів, але трохи втягуюсь.
Ответ дляhappy camomile
Хліб темний буде, просто з самого житнього буде автомобільний диск. Обов´язково пшеничне борошно треба додавати.