Як думаєте, яке рішення вони приймуть? Підтримують вимогу президента ?
«Рада Безпеки ООН має напрацювати рішення для миру в Україні. Якщо в ООН не знають, як ухвалити це рішення, то можна зробити дві речі. Або усунути Росію як агресора та джерело війни від блокування рішень щодо її ж таки агресії, її ж війни. І тоді зробити все, що може встановити мир. Або ж показати, як ООН може переформатуватися. І працювати реально заради миру. У разі ж якщо чинний формат – безальтернативний і виходу немає, то далі – лише саморозпуск. Переконаний, що ООН здатна обійтися без третього варіанту.«
Кароч, будуть думати, бюрократи хрєнові
толку з них
Кароч, будуть думати, бюрократи хрєнові
толку з них
Immelstorn• 05 апреля 2022
Ответ дляdelf_09
Кароч, будуть думати, бюрократи хрєнові
толку з них
Кароч, будуть думати, бюрократи хрєнові
толку з них
Как говорила моя бабушка...
’Говорили, балакали... Посідали й заплакали’
Ответ длякенгуруша
А что 8 лет?
Самі винні. Не хотіли миру на Донбасі. Зачитав покази біженців з Маріуполя. Сказав Зеленському, що піддається на провокації Заходу, що понукає нацистам, а Росія прийшла нас рятувати.
Всі це слухали
А потім спокійно продовжили говорити, що війна не припустима і винна Росія
Я так зрозуміла, що всім пофіг, що він говорить
Всі це слухали
Ответ дляLilittte
Ага
А наши из стугны предназначенной для наземного использования сбивают вертолёты.
Да нам дать нормальное оружие и наши выбьют этих мразей на раз.
Наші по любому красавчики.
Але називати помічниками тих ,хто віддає зброю ,коли ми на колінах молимо.
А вони ще й сьогодні дають- завтра не дають ((
Дякую тим ,хто з щирим серцем віддає без домовлень і від всієї душі.
Але їх президенти наче круки сидять і чекають коли вже сконаємо.
Olga- da52• 05 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Ого, мы не в том положении, чтоб ультиматумы ставить…
Видимо нам уже нечего терять, они своей обеспокоенностью и осуждением уже даже не смешны. Они уже становятся соучасниками этих зверств.
opium_black• 05 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Як раз дивлюсь, зараз москаль виступає, суки шо воно несе((((
путлер що ли???
Ответ дляРозбійник
Бла-бла-бла. Зеля призивав шашлики жарити, а не до війни готуватися. На ньому теж вина всього що трапилось, асфальтоукладчік хрєнов
Почему дороги делал? Потому что у нас люди такие , им нужно ВИДЕТЬ какие-то изменения, а армия наших людей мало интересовала и там не особо видно людям не докажешь ,не покажешь куда деньги идут. Хотя, учения проводились постоянно хоть за это спасибо
Ответ дляРозбійник
А якби він сказав валіть з країни, бо завтра або в травні війна-ви б поїхали, розумниця наша? Чи сказали б задовбав асфальтоукладчик хрєнов своїми лякалками...от просто цікаво..
Renesmeе 16• 05 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Як ви вже за*бали з тими шашликами, він багато що говорив і просив, пам’ятаєте лише це чи так методичка пише
Ответ дляЮлия-7443
А ниче что именно Украина просила ввести миротворческие войска (неоднократно) а раша блокировала эту просьбу в одностороннем порядке.
Носители мира мля...
Вот именно! ООН предлагали 11раз!!!! за 8 лет ввести миротворцев ООН, но рашке на хер не нужен мир и спокойствие на той территории, они не для мира туда столько бабла влили.
Что-то сепарки активничать начали, рановато.
Ответ дляFilomena
Всі це слухали
Китай, Индия, Бразилия, Эмираты не назвали виноватой рашку, отделались общими фразами
Ответ дляnatapri
Загалом так. Багато говорили про безпеку гум допомоги. Але ніхто і не розглядав варіант що Україна винна
+більшість взагалі нічого не говорили
Просто так дивно було чути пряме звинувачення заходу в присутності того ж заходу
Це вже не говорячи про те, що вони по окремим країнам в своїх пабліках пишуть
+більшість взагалі нічого не говорили