Юля 458• 05 апреля 2022

Виступ президента для ООН

Як думаєте, яке рішення вони приймуть? Підтримують вимогу президента ?
kamilla11• 05 апреля 2022
Ответ дляfrolik
Тю, здох же ж.
Серьезно ?

frolik• 05 апреля 2022
Ответ дляkamilla11
Серьезно ?
Вже давно
frolik• 05 апреля 2022
Ответ дляkamilla11
Выгнали из оон того времени ?
Так, поперли з ЛІги Націй.
katosha• 05 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Вони мають проголосувати тепер?
Ось і я не зрозуміла. Просто закінчився ефір і все(
Yana560• 05 апреля 2022
Ответ дляkatosha
И я
кенгуруша• 05 апреля 2022
Ответ дляXue
Коротко: мы тут конечно собрались из-за бучи, но я хочу сказать: ’Восемь лет!!!’ и понеслась. Опять язык вспомнили.
А что 8 лет?
Розбійник• 05 апреля 2022
Бла-бла-бла. Зеля призивав шашлики жарити, а не до війни готуватися. На ньому теж вина всього що трапилось, асфальтоукладчік хрєнов
PsyCoach• 05 апреля 2022
Ответ дляkamilla11
Выгнали из оон того времени ?
ага, и на этом все.
Типа наказали, ничего не меняется особо
yula-yula• 05 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Ну, блин, давайте об этом после победы.
Хотя меня это тоже бесит капец как.

delf_09• 05 апреля 2022
«Рада Безпеки ООН має напрацювати рішення для миру в Україні. Якщо в ООН не знають, як ухвалити це рішення, то можна зробити дві речі. Або усунути Росію як агресора та джерело війни від блокування рішень щодо її ж таки агресії, її ж війни. І тоді зробити все, що може встановити мир. Або ж показати, як ООН може переформатуватися. І працювати реально заради миру. У разі ж якщо чинний формат – безальтернативний і виходу немає, то далі – лише саморозпуск. Переконаний, що ООН здатна обійтися без третього варіанту.«

Кароч, будуть думати, бюрократи хрєнові толку з них
Immelstorn• 05 апреля 2022
Ответ дляdelf_09

Как говорила моя бабушка...
’Говорили, балакали... Посідали й заплакали’
Filomena• 05 апреля 2022
Ответ длякенгуруша
А что 8 лет?
Самі винні. Не хотіли миру на Донбасі. Зачитав покази біженців з Маріуполя. Сказав Зеленському, що піддається на провокації Заходу, що понукає нацистам, а Росія прийшла нас рятувати.
Всі це слухали
А потім спокійно продовжили говорити, що війна не припустима і винна Росія
Я так зрозуміла, що всім пофіг, що він говорить
Masushki2• 05 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Ага
А наши из стугны предназначенной для наземного использования сбивают вертолёты.
Да нам дать нормальное оружие и наши выбьют этих мразей на раз.
Наші по любому красавчики.
Але називати помічниками тих ,хто віддає зброю ,коли ми на колінах молимо.
А вони ще й сьогодні дають- завтра не дають ((
Дякую тим ,хто з щирим серцем віддає без домовлень і від всієї душі.
Але їх президенти наче круки сидять і чекають коли вже сконаємо.
Olga- da52• 05 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Ого, мы не в том положении, чтоб ультиматумы ставить…
Видимо нам уже нечего терять, они своей обеспокоенностью и осуждением уже даже не смешны. Они уже становятся соучасниками этих зверств.
opium_black• 05 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Як раз дивлюсь, зараз москаль виступає, суки шо воно несе((((
путлер що ли???
Masushki2• 05 апреля 2022
Ответ дляrybka21
А где он делся, кстате
Ластики склеил
Masushki2• 05 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Чтобы обеспокоиться на весь мир.
Вьіразить глубокую обеспокоенность.
klycha• 05 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
А у нас есть выбор? Сколько мы протянем без их помощи? Если закроют границы для беженцев, отменят санкции, не будут отправлять гуманитарку, оружие, технику, защиту для военных?
То к ним придет русский мир.
Yana560• 05 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Почему дороги делал? Потому что у нас люди такие , им нужно ВИДЕТЬ какие-то изменения, а армия наших людей мало интересовала и там не особо видно людям не докажешь ,не покажешь куда деньги идут. Хотя, учения проводились постоянно хоть за это спасибо

Filomena• 05 апреля 2022
Ответ дляopium_black
путлер що ли???
Представник від раші, вгодований такий. Відпрацьовував зп не піднімаючи очей
Alenka_ua• 05 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
А якби він сказав валіть з країни, бо завтра або в травні війна-ви б поїхали, розумниця наша? Чи сказали б задовбав асфальтоукладчик хрєнов своїми лякалками...от просто цікаво..
ТриАна• 05 апреля 2022
Ответ дляopium_black
путлер що ли???
Ні їх дипломат чи представник
frolik• 05 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Вже назад не відмотати. Ви пропонуєте зараз оголосити імпічмент?
Renesmeе 16• 05 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Як ви вже за*бали з тими шашликами, він багато що говорив і просив, пам’ятаєте лише це чи так методичка пише
natapri• 05 апреля 2022
Ответ дляRenessanca
Напишіть що, будь ласка.
Ни о чем, никого не обвиняет, бла, бла, бла, переговоры...нужно остановить войну...гум.помощь и т.д.
natapri• 05 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
А ниче что именно Украина просила ввести миротворческие войска (неоднократно) а раша блокировала эту просьбу в одностороннем порядке.
Носители мира мля...
Вот именно! ООН предлагали 11раз!!!! за 8 лет ввести миротворцев ООН, но рашке на хер не нужен мир и спокойствие на той территории, они не для мира туда столько бабла влили.
Что-то сепарки активничать начали, рановато.
natapri• 05 апреля 2022
Ответ дляkatosha
я тоже, в таком розочаровании, думала что будет типа голосование, и рашку с позором на выход, даже пиво открыла, а тут такой облом
natapri• 05 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Всі це слухали
Китай, Индия, Бразилия, Эмираты не назвали виноватой рашку, отделались общими фразами
natapri• 05 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Ага, закупал бы ракеты, сказали бы придурок, лучше бы дороги сделал.
Filomena• 05 апреля 2022
Ответ дляnatapri
Загалом так. Багато говорили про безпеку гум допомоги. Але ніхто і не розглядав варіант що Україна винна
+більшість взагалі нічого не говорили
Просто так дивно було чути пряме звинувачення заходу в присутності того ж заходу
Це вже не говорячи про те, що вони по окремим країнам в своїх пабліках пишуть