viki_33• 06 апреля 2022

Хорошая новость Киеа

Kvitkaliliia• 06 апреля 2022
Це добрий знак

автор viki_33 • 06 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Це добрий знак
Так,хоть якийсь промінь надії
lilykas• 06 апреля 2022
Лучик света ,ура!
E-ducate• 06 апреля 2022
Як американці та британці повернуться, то буде знак, що в Києві цілком безпечно .
Але і туркам дякуємо, а першими, здається, були словенці чи літовці
Наталия-28• 06 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Це точно)
agata116• 06 апреля 2022
читала еще про какое то посольство, что частично вернется. Вроде Словенія, может что то не так поняла.
ir.zhuck• 06 апреля 2022
В Києві багато турків. Ось вони і повертаються.
Рано це вважати добрим знаком.
Ще будуть обстріли, нажаль.
Julil1103• 06 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Рано це вважати добрим знаком.
Ще будуть обстріли, нажаль.
А где обстрелов нет сейчас. Мы вернулись, так как в городе в котором снимали, типа безопасном обстрелов и сирен за последнюю неделю было больше...
Babudan• 06 апреля 2022
А правда, що посольство Японії не виїжджало?

agata116• 06 апреля 2022
Ответ дляJulil1103
и у меня так же((
чир• 06 апреля 2022
Ответ дляagata116
Словения, их еще попросили снять свой флаг над посольством.
agata116• 06 апреля 2022
Ответ длячир
зачем?

еще Литва по моему.
чир• 06 апреля 2022
Ответ дляagata116
зачем?

еще Литва по моему.
У них флаг один в один с рашиковским, только маленький герб в верхнем левом углу отличие. Это временная просьба, думаю чтобы с посольством рахи народ случайно не перепутал.
OurFashion• 06 апреля 2022
Це добре 😊
Дівчатка питання не зовсім по темі ))
Щє є фін можливість трохи пересидіти (Україна) але дуже хочеться додому К….в
Щє зарано ? Начеб то люди повертаються, але ж немає гарантій що нічого не прилетить 🤷‍♀️
zag• 06 апреля 2022
Ответ дляBabudan
Посольство Китаю не виїжджало.
Babudan• 06 апреля 2022
Ответ дляzag
Посольство Китаю не виїжджало.
Можливо, просто перед цим всім жахом, коли з Києва масово почали евакуювати диппредставництва був в ФБ пост про те, що японське посольство залишається з фото посла в костюмі самурая.
ЧаЧаЧа• 06 апреля 2022
Ответ дляOurFashion
Це добре 😊
Дівчатка питання не зовсім по темі ))
Немає гарантій. Повертаються люди з різними фін.можливостями. Бо всі сумують за домом в такі часи, як ніколи. Хто й зовсім не виїжджав з України і з Києва.
mariya59• 06 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
+++++
Lada_333• 06 апреля 2022
Ответ дляagata116
Литва или Латвия, вчера читала

mariya59• 06 апреля 2022
Ответ дляOurFashion
Це добре 😊
Дівчатка питання не зовсім по темі ))
Вчера Кличко опять говорил, что в ближайшую неделю-полторы, возвращаться точно не стоит. Велика вероятность ракетных обстрелов.(( Но каждый для себя сам принимает решение.
vihola• 06 апреля 2022
Ответ дляBabudan
Це був фейк, то було старе фото нашого посла в японському костюмі
Babudan• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Дякую
vihola• 06 апреля 2022
Ответ дляzag
Посольство Китаю не виїжджало.
От Швець говорив, що нічого не буде, поки китайці не виїжджають. На жаль, не справдилось.
OurFashion• 06 апреля 2022
Ответ дляmariya59
Дякую
РойЛеля• 06 апреля 2022
Ответ дляmariya59
Дуже логічно і відповідально не їхати. Але загроза ракетних ударів може бути ще місяць, два і до осені навіть, якщо війна затягнеться.
Я не вмовляю, просто так собі думаю.
Вчора збили 3 ракети, які на Західгу летіли. Тому в усіх містах умовно безпечно. Але Київ і обл звичайно більша вірогідність
zag• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Я думаю сам Бог не знає, що в тій дурній голові робиться і на що здатна та сволота((((
PsyCoach• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
В західних СМІ пишуть,що путін просто підставив Китай. Не зумисно, він скоріш за все наобіцяв, що захопить швидко і без бою, змінить владу і все буде як заплановано.

Китаю це підходило, але вийшло ми знаемо як. Тому мабуть Китай і не сильно парився стосовно безпеки своїх дипломатів.
Rabbit2012• 06 апреля 2022
Да, это хорошо. Но вот в чат соседский прислали ребята из ТО предостережение. Что из Ирпеня с доками убитых в Буче, Ирпене и Гостомеле ребят, мужчин , переодетые рашисты могут шастать по близлежащим спальным районам. Очень в это верю и верю, что их не 10 и не 20; а толпы, оставшихся мародерить и отставших от орды своей и топать 200км к картопляндии конечно не выход, будут , скоты, здесь прорываться. Опять вероятность уличных перестрелок.
любительница• 06 апреля 2022
Ответ дляRabbit2012
Все возможно. Но не думаю, чтобы сунулись в большой город,где большая вероятность быть пойманным в лучшем случае.
Страшно, что если оно пошло по маленьким городкам и сёлам дальше
VivaForever• 06 апреля 2022
Ответ дляOurFashion
Це добре 😊
Дівчатка питання не зовсім по темі ))
я собираюсь через неделю. надеюсь логистику немного настроят за єто время