vasilek5050• 06 апреля 2022
З Броварів можна було і не виїжджати. А от села Броварського району дуже постраждали від війни.
xthyjujhbz• 06 апреля 2022
Нет… в группе гаюн только что смотрела что снова техника в беларашке , направление на Гомель
xthyjujhbz• 06 апреля 2022
Ответ дляvasilek5050
Это ж какую нервную систему надо иметь, чтоб не выезжать? Ну или не иметь детей
Ответ дляМатусік
Щойно з Києва, їздила за речами
що можу сказати, скучаю за домом безмежно, але мені було незатишно і неспокійно в власному домі через сирени і ще багато через що
Немає жодних гарантій що не прилетить знову, тому краще почекати ще трохи як би незручно не було вам зараз
Є пробки на вїзд?
Сама з Броварів і не знаю що робити. Багато знайомих повернулися і на вихідні їдуть.
Звичайно, то не є безпечно.
Є ще можливість повернутись в село по одеській трасі. Думаю, поки туди, щоб ближче було виїзджати знов, якщо знадобиться. Маю на увазі якщо знов на Київ сунуть.
Та я не вірю що підуть на Київ. Так кажуть всі наші знайомі, але ж ніхто не знає напевно.
Загроза ракетних ударів зберігається. Та вона може бути ще кілька місяців. Кілька тижнів пересидіть не врятує ситуацію. Тут або до кінця війни пересиджувать...
Звичайно, то не є безпечно.
xthyjujhbz• 06 апреля 2022
Ответ дляРойЛеля
Звичайно, то не є безпечно.
Мы и в войну не верили, а вся Европа кричала нам об этом, и после всего случившегося вы говорите, что не верю что пойдут на Киев… да может быть вообще что угодно
Ekaterina_M• 06 апреля 2022
Ми повернулися в Княж-i позавчора. Правильно, неправильно я не знаю, тiльки Бог знае.
Светочка79• 06 апреля 2022
Ответ дляAdvoco
У мене відчуття, що вони як пішли так і повернутись можуть... І ще може буде битва за Київ це мої відчуття.
Ну это можно в принципе о любом событии в жизни сказать. Надо руководствоваться мнением военных экспертов, например. Это ж не сходить в магазин, а потом вспомнить, что соль купить забыл и вернуться. После пережитого всеми нами конечно будешь дуть на воду, но не факт, что будешь прав.