novol• 06 апреля 2022

Можно ли уже возвращаться в Бровары?

Лорисель• 06 апреля 2022
Не думаю. Сидите до конца апреля

NesmeyanaYa• 06 апреля 2022
Не поспішайте. Почекайте ще пару тижнів
bejalla• 06 апреля 2022
Не знаю что вам сказать, но все мои уже вернулись неделю назад. Я бы еще неделю не ехала. Бровары работают, мои все выли на работу.
vasilek5050• 06 апреля 2022
З Броварів можна було і не виїжджати. А от села Броварського району дуже постраждали від війни.
Матусік• 06 апреля 2022
Щойно з Києва, їздила за речами
що можу сказати, скучаю за домом безмежно, але мені було незатишно і неспокійно в власному домі через сирени і ще багато через що
Немає жодних гарантій що не прилетить знову, тому краще почекати ще трохи як би незручно не було вам зараз
xthyjujhbz• 06 апреля 2022
Нет… в группе гаюн только что смотрела что снова техника в беларашке , направление на Гомель
xthyjujhbz• 06 апреля 2022
Ответ дляvasilek5050
Это ж какую нервную систему надо иметь, чтоб не выезжать? Ну или не иметь детей
завитушка• 06 апреля 2022
Ответ дляМатусік
Щойно з Києва, їздила за речами
Є пробки на вїзд?
Матусік• 06 апреля 2022
Ответ длязавитушка
Є пробки на вїзд?
Вчора вранці була величезна, і траса загружена вже о 9
З усіх сторін краще їхати щонайменше через тиждень

РойЛеля• 06 апреля 2022
Сама з Броварів і не знаю що робити. Багато знайомих повернулися і на вихідні їдуть.
Звичайно, то не є безпечно.
Є ще можливість повернутись в село по одеській трасі. Думаю, поки туди, щоб ближче було виїзджати знов, якщо знадобиться. Маю на увазі якщо знов на Київ сунуть.
Та я не вірю що підуть на Київ. Так кажуть всі наші знайомі, але ж ніхто не знає напевно.
Загроза ракетних ударів зберігається. Та вона може бути ще кілька місяців. Кілька тижнів пересидіть не врятує ситуацію. Тут або до кінця війни пересиджувать...
завитушка• 06 апреля 2022
Ответ дляМатусік
Блін
xthyjujhbz• 06 апреля 2022
Ответ дляРойЛеля
Звичайно, то не є безпечно.
Мы и в войну не верили, а вся Европа кричала нам об этом, и после всего случившегося вы говорите, что не верю что пойдут на Киев… да может быть вообще что угодно
Ekaterina_M• 06 апреля 2022
Ми повернулися в Княж-i позавчора. Правильно, неправильно я не знаю, тiльки Бог знае.
Advoco• 06 апреля 2022
У мене відчуття, що вони як пішли так і повернутись можуть... І ще може буде битва за Київ це мої відчуття.
Ladxy• 06 апреля 2022
Я вже повертають завтра з дітьми.
Светочка79• 06 апреля 2022
Ответ дляAdvoco
Ну это можно в принципе о любом событии в жизни сказать. Надо руководствоваться мнением военных экспертов, например. Это ж не сходить в магазин, а потом вспомнить, что соль купить забыл и вернуться. После пережитого всеми нами конечно будешь дуть на воду, но не факт, что будешь прав.