До лікаря звернутися зараз немає можливості.
Мажу вже тиждень судокремом, нічого не змінюється.
Valentina shop2020• 07 апреля 2022
Похоже и у меня,слала анализи,грибков нет,я думаю дерматит от л тироксина
alenaalex7• 07 апреля 2022
Цитрусовые попробуйте убрать.
Я мажу таким кремом:
La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
Он, кстати, и от прыщей и от ран помогает.
Я мажу таким кремом:
La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
Скай ОМалли• 07 апреля 2022
Може ад так проявитися,екзема суха. Щас нерви у всіх,може з´їли шо попало,може запори,в туалет не ходите,застій жовчі,власний грибок зі шкіри активізувався,да мало лі шо. Які лікарі? Помажте горм кремом пару днів і забудьте. Триакутан,локоїд,пімафукорт,просто мазь гідрокортизонова
Ответ дляТетяна23
Прочитала що це. Пишуть спадкове. Але раніше такого не було.
Не обов´язково. В мене було в однорічної дитини, на попі і ніжках. Обійшла кілька дерматологів, мастила різними гормональними мазілками безрезультатно. Поки не знайшла нормального лікаря, що поставив діагноз і виписала безобідний крем, який допоміг. Раніше теж ні в кого з родини подібного не було. Але то припущення, хоч з виду пляма аналогічна.
Tatyana 3012• 07 апреля 2022
Ответ дляTalabama
Напишите, пожалуйста, какой крем выписал врач?