Підкажіть чи проходили медогляд? І як часто вам телефонують, саме ті хто на передовій? І чи повністю їх забезпечили одягом, медичними засобами?
Не буду писати куди мого забрала, скажу що небезпечне місце.
I_Love_London• 07 апреля 2022
Доброволец, без опыта, учили 6 дней, форму выдали, звонит родным раз в день-два вечером, в Донецкую область отправили. Кормят хорошо, но холодно, болеют все. Не муж, но близкий мне человек.
Чула, що медогляд зараз проходять всі, особливо ті, хто не служили.
Забезпечили майже всім. Мій докуповував літні берці, термобілизну, портупею з дому брав, спальник, ще якісь дрібниці.
Куму шукали розгрузку, наколінники.
Аптечку збирали самі. З ліків у підрозділі було саме елементарне.
Куму шукали розгрузку, наколінники.
Юлия Днепропертовск• 07 апреля 2022
Другу доставали через волонтеров броник. Говорил на нем только 1 форма, сменки нет, разгрузки нет.... про лекарства не спрашивала, не болел, не просил ничего.
Сейчас родственника призвали, пока в учебке, выдали список что нужно, туда входит все... от трусов до лекарств
Юлия Днепропертовск• 07 апреля 2022
А по звонкам, каждый день есть возможность. Конечно если со связью проблемы нет
Безимени890123• 07 апреля 2022
Ответ дляales
Дякую!!! Нам Бог допоможе!!! Віримо в перемогу!!!
Янгола-охоронця Вашому чоловіку. Божого захисту Воїнству Українському.
Виктория1104• 07 апреля 2022
Носки теплые,шапка, перчатки- ночью холодно , лекарства : капли в ухо, для горла, от кашля , нифураксазин.
У нашего проблема с рациями.
Безимени890123• 07 апреля 2022
Скажу, що знаю від знайомих. Військовим забезпечили всім. Але, якщо нога не стандартна, ліпше взуття самим шукати. А от по натільній білизні проблема. Труси, шкарпетки (обов´язково високі), футболки бавовняні, спідня білизна - з цим важко. Треба багато і прати не завжди є де. Ще варто брати і шапку, і кепку темну або піксель з великим козирком, зараз актуально. Перчатки декілька пар.
Мій там з 8 дня війни.Ніякого медогляду,повістка,прийшов,оформили за 5 хвилин і в дорогу.Форму дали,але берців не було,передавала з дому.Їжею забезпечують волонтери і на тому все.Купити там нема де навіть сигарет.Тому передаю волонтерами все абсолютно:каву,чай,сигарети,печиво,павербанк,серветки вологі (то єдиний спосіб ’помитися’),запальнички,печиво,шоколад,труси,носки.Список майже безкінечний,все самі.