ТриАна• 07 апреля 2022

Бляха мене трусить

Є така якась штука чат рулетка чи шо, як я зрозуміла там випадкові дзвінки, наші люди дзвонять москалям і хто як хто матюкає хто правду намагається донести
В інста кілька нарізок бачила
Ті суки на параші впевнені бляха і знают точно їм там говорят шо кадиров та мразота Київ захопив за два дні, і таку дичину несуть, у них же все одно є доступ до інета, впн є зарубіжні смі, ні вони суки тільки ту дичину слухають
Це тринда, нема межі тої брехні(((
Пробачте не втрималась
HupBaHa• 07 апреля 2022
Зачем вам эта грязь?

olga_ran• 07 апреля 2022
Не розумію чого ви так тим пройнялися. Давно зрозуміло хто чим дихає
parele• 07 апреля 2022
ооой, не смотрите вы эту гадость. Муж мой тоже периодически включает, там такую дичь несут.
А еще они сейчас строят декорации Крещатика, наверно, чтобы провести типа съемку парада в Киеве))
автор ТриАна • 07 апреля 2022
Ответ дляHupBaHa
Зачем вам эта грязь?
Та випадково в сторі побачила на тих на кого підписана з наших
Я і не знала про ту рулетку досі
AnyaSkazka• 07 апреля 2022
Ответ дляparele
декорации Крещатика? Где они их строят?
Irina898989• 07 апреля 2022
Вам заняться больше нечем ??
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Я і не знала про ту рулетку досі
Ой, воно вам треба? Це ж дарма потрачений час, ’горбатих’ хіба байрактари і наші ЗСУ з теробороною виправлять

HupBaHa• 07 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Я і не знала про ту рулетку досі
Они непробиваемы, знаю лично рашистку, которая сейчас тут у нас и до сих пор болтает о том, что ’украинцам надо договориться с россией и все равно какой ценой, сами виноваты’... это просто капец! Считаю, что после войны таких надо молча под ’белы ручки’ и в вагон на парашку и без возможности возврата!
Майстерня домашнього текстилю• 07 апреля 2022
Я дивилась кілька відео з чат рулетки з Андрієм Луганським, розумний чоловік. А на тому боці непробиваєма тупість, калові маси, там немає з ким говорити.
HupBaHa• 07 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Да, они только силу понимают, и то не всегда
мамакоти• 07 апреля 2022
Ответ дляAnyaSkazka
декорации Крещатика? Где они их строят?
Нигде не строят. Просто многие певроапрельскую шутку приняли за правду
Kapitoshka-4fe1• 07 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, полтава, дідусік також спілкуються з ними
автор ТриАна • 07 апреля 2022
Закрию тему, розумію що немає сенсу про них говорити, тупі виродки, просто не стримала себе