Виїхали вчора зранку з під Донецька, через чоловіка знайомих знайшли нам житло під Дніпром. Ми приїхали і я просто впала. Дуже старенька хатинка, меблі старі, запах жахливий, дуже багато коврів, дихати нічим. В мене алергія на пилюку, в носі і вухах чешеться. Хатка на трасі, цілий день літають автомобілі, дитині нема куди вийти погуляти. Плаче хоче додому, боїться цієї хати. Ніч ми майже не спали. Холодно. Допоможіть будь ласка знайти нормальне житло в Дніпрі недорого, бо чоловік і я втратили роботу, грошей обмаль. Нам треба пересидіти 2-3 неділі.
Ответ дляnikolayev
Может стоит создать уют. Там печка есть? Дрова? Ковры лишние, можно свернуть пока что.
Там підлога дуже холодна. Без коврів ніяк. Я вчора хоч і свято вимивала все витирала пил, але все рівно дихати тут важко, все старе. Бабуся тут жила, коли вона померла тут ніхто не жив. Трохи зробили косметичний ремонт, побілували стіни і покрасили підлогу, ще й фарби запах залишився. Тут є якесь опалення, але вночі дуже холодно. Не дрова
LadyDShoes• 08 апреля 2022
Шукайте інше житло, нащо вам той Дніпро? Їдьте в Івано-Франківськ, там роботи валом, підписана на групу в тг, кожен день вакансії
LadyDShoes• 08 апреля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Ну от і нащо там терпіти? Чи ви понити?
Ответ дляLadyDShoes
Туди не поїдемо. Ми з чоловіком, у нього якась справка з воєнкомату до особого випадку, він буде повертатись як призвуть, піде на війну
Ответ дляLadyDShoes
Ну от і нащо там терпіти? Чи ви понити?
Мені треба нормальне житло в Дніпрі
Ответ дляSonyaPlekhanova
Я дома, квартира в городе, но отопление давно отключено, в Николаеве. Тоже холодно и сыро сейчас. Когда кушать готовлю, как-то уютней становится.
Я бы осталась уже там. Вы просто хотите домой, и это понятно.
Ответ дляalena2408
Готовы платить - ищите, не готовы платить - терпите , оооочень многие сейчас живут в таких же условиях
Так ми і тут не безкоштовно живемо
Parabellka• 08 апреля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Мені треба нормальне житло в Дніпрі
Ищите в ФБ местные группы,уверена там будут объявки разного характера.У нас в группе пишут всё,от потерянных ключей,до продаж домов и т.д.
Элли Иванова• 08 апреля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
А какая ему разница откуда возвращаться? По поводу хаты этой - старые ковры убрать, постелить новые - купите самые дешевые в эпицентре, плюс купить пару обогревателей, можно найти на олх б.у. - это выйдет дешевле , чем снять квартиру в днепре.
Ответ дляnikolayev
Додому хочеться, але хочеться знайти щось з нормальними умовами, нехай щось маленьке але щоб там було приємно перебути цей час
Ответ дляnikolayev
Автор, а Вы балувана!
Но это хорошо, что у людей нормальная самооценка.
Помочь не могу, но желаю вам комфорта и уюта.
Дякую
Ответ дляЭлли Иванова
Ви розумієте ми спимо на дивані, а в нього запах, вибачте, фекалій
Ответ дляЗагадочная
Автор, мониторьте в телеграмме
Также позвоните по номерам
Дякую. В телеграм дивлюсь, поки що нічого не знайшла
Ответ дляGadi
Автор, тут как-то советовали: ищите дома на продажу в нужном вам месте. Звоните и просите пока не продано, сдать. Девочки находили так.
Добре. Дякую. Я вже моніторю олкс
Ответ дляGadi
Даже в селе, где живёте сейчас, пройдитесь по соседям. Спросите. Из Днепра и области много кто выезжает
Та немає тут, вчора ми речі переносили, а люди зупинились об´їздили весь район, не знайшли.
Ответ дляGadi
Может тогда Полтавская область? Сама Полтава перенаселена уже...
Поки що хочемо в Дніпрі залишитись, додому недалеко буде повертатись. У нас свого транспорту немає, а на евакуаційний поїзд чоловіка мабуть не впустять