Zaviriuha• 08 апреля 2022

Як же хочеться миру, хочеться прокинутися і зрозуміти, що це все страшний сон

виканастя• 08 апреля 2022
Да, автор

Natalia505• 08 апреля 2022
Ні це не страшний сон, це нажаль реальність. Хочеться щоб люди перестали страждати. Мені здається я цей людський біль, вже скоро не витримаю.
Ksenia-e9d7• 08 апреля 2022
Моей маме за месяц до войны приснился сон, что бомбят и мы прячемся по подвалам. Проснулась и подумала, фух, это сон
Vita_Nikita• 08 апреля 2022
Да,автор,есть такое.До переезда не хотелось глаза открывать утром,все казалось,что это только снится
irina2005• 08 апреля 2022
І мене сьогодні так накрило знову. Як же набридло боятися, життя наче зупинилося.
Kristal2013• 08 апреля 2022
Да какой же это сон, после инфы и фоток гостомель буча Ирпень Бородянка Мариуполь Харьков и тд и тп? Я вот жду что проснусь и новость во всех пабликах : хуйло сдохло! Или метеорит на росисю упал.
Санта_27• 08 апреля 2022
Я теж хочу прокинутися, і щоб цей страшний сон закінчився. Але....Нажаль!!!
Isa Dora• 08 апреля 2022
Я тоже еще не приняла новую реальность. Просыпаюсь, а потом раз и первая мысль Война....
peachxx• 08 апреля 2022
Да, сил не осталось. Уже нет желания просыпаться по утрам. Всё на автомате делаю, любые действия лишены смысла

Евга-9246• 08 апреля 2022
Я й досі не вірю, що це відбувається з нами. Те, про що навіть в фільмах не любила дивитись. Саме оці радянські фільми не любила, в них завжди так все страшно було, безнадійно. А ще завжди, коли вже дивилась, то найстрашніше було, коли там діти були присутні. І я думала, чому вони не хватали дітей і не втікали від війни, не їхали на інший кінець світу. Завжди це відчуття було. А ще полегшення, що з нами вже такого бути не може, не той час...
irina2005• 08 апреля 2022
І я теж сьогодні про метеорит чи комету думала
Tipo_ya• 08 апреля 2022
После наших реалий, фильмы ужасов детской сказкой кажутся. От нервов у меня судороги снова начались