Сьогодні зайшла в магазин,не взяла нічого толкового, огірки, сметана, шампіньйони,кусочок мяса. Заплатила 600 гривень( Шок. В перший день війни, в паніці , запаслись продуктами, а сьогодні просто офігіла. Якщо далі так будуть рости ціни,що будем робити? І як прожити тим, хто залишився без роботи?
Polinaanna• 09 апреля 2022
Ответ дляIrina Romanova
А, Вы из тех, кто свои квартиры переселенцам сдал, а сам в Европу съ@бнул
Polinaanna• 09 апреля 2022
Ответ дляIrina Romanova
И читать научитесь. Четко черным по белому пишет что дала а не сдала. Все остальное ваши эротические фантазии.
Polinaanna• 09 апреля 2022
Ответ дляIrina Romanova
А Вы чего ехали-то с Волыни? В оккупацию попали, что ли? Небось, на шару надеялись, а пришлось шваброй махать
Прикинь ,да?. Вот я лоханулась
Ответ дляDani777
А мне так противно от этого( самое обидное что жируют на шару как раз те, у кого и так деньги есть, а у кого нет денег, у тех есть совесть и стыд
Мне обидно от того, что многие богачи свинтили, оставив дома животных умирать.
А бедные остались, чтобы за собаками или хозчйством смотреть и погибли
Стаська2018• 09 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
У нас дорого, вроді 80 грн за кг.
в атб по 51грн... я её видела последний раз ещё до войны(потом она сразу пропала с витрин магазинов).. но была же дешевле раза в два...кошмар((
Ответ дляA no name
Місцеві нанесли багато вживаного одягу. Людині, яка у біді, є з чого вибрати. Це якщо дійсно потребує. Якщо ж у людини є можливість купувати новий одяг, то було б чесно залишити смаколики тим, хто зараз в Україні, і не має можливості купити їжу. Тоді б не було питань. А так вони забрали той смаколик по суті у українців, що залишилися вдома. Хоча мали можливість купити його самотужки. Саме це обурює місцевих. Мене це теж обурює, хоча я теж біженка.
Ну то беріть вживаний одяг... Не всі одягалися раніше в секонд і вживаний одяг буває дуже заношений. Відповідно одягтися у дрантя, зробити собі додатковий стрес... Люди і так відчувають що другосортні, то добийте їх..
А вам смаколиків стало жалко... ну чесно...
Я просто сама бачила що нанесли місцеві... Там більшу половину потрібно зразу у сміття...
kristi_ana• 09 апреля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Капец, а чем вас должны кормить, марцепананами, устрицами? Дали крышу над головой и еду, ещё и плохо.
Я очень благодарна, что всё это дали. Но того, что вы пишите про жируют и ни в чём себе не отказывают и близко нет.
sonechkook• 09 апреля 2022
Ответ дляdreamsunny
А тогда где гуманитарка, которая к нам тоннами завезена? Видела в АТБ на полках даже надпись, что это не гуманитарка...
В нашем городе гуманитарка только там, где местные жители сами делятся с нуждающими через волонтерские центры ...а вот, то что завозится не понятно куда исчезает....
А ви перевірили у Харкові, Києві, Одесі і т. д.? Навіщо брехати, причому нагло, якщо сама не знаєш? Чи гуманітарка повинна стояти, наприклад, у мене в Дніпрі, на видному місці, бо прийде пані dreamsunny впевнитися, чи за призначенням вона приїхала?
sonechkook• 09 апреля 2022
Ответ дляХалли Галли
На жаль, не плутаю. Вчора у ФБ був публічний пост з фотографіями з Запорізького АТБ. В Києві ще пару тижнів тому знаходили товари з позначками Червоного Хреста ’не для продажу’.
Покажіть фото, а інакше це обс.
sonechkook• 09 апреля 2022
Ответ дляMary_MMS
Ну якщо гидуєте, то чому ж не взяли валізи одягу з собою? Місця не було? Так, може, прикрутити хотєлки? Чи стресу мало вдома було?
Eleno4ka_83• 09 апреля 2022
Ответ дляWorld Shop
Я купила сегодня пряники с повидлоЙ - київхліб, всегда брала их по 20-23 грн упаковку
Сегодня заплатила 38 грн в сильпо
Это в каком месте доллар так вырос???? и мука вроде прошлого ’мирного’ сезона.
Але ж хто нагріє ,як не свої
Сегодня заплатила 38 грн в сильпо
Але ж хто нагріє ,як не свої
Я охренела в Сильпо хлеб тот, что был 27грн, сегодня 38. Пакет с салатом всегда был 36, сейчас 60...просто мародёры!
Ответ дляkokos_ka
Папа в Хмельницкой обл.
Я в Киевской.
Сегодня слушала его цены и тихо офигевала.
Огурцы свежие -70 грн,у нас -110
Яйца-15грн,у нас 32 грн.
Яблоки у них по 7 грн
Мясо свинина 110
Редиска у них 45,у нас 70 грн
Вот вам и разница регионов
Я в Киевской.
Огурцы свежие -70 грн,у нас -110
Яйца-15грн,у нас 32 грн.
Яблоки у них по 7 грн
Мясо свинина 110
Редиска у них 45,у нас 70 грн
Вот вам и разница регионов
В Каменец- Подольском такие цены, как в Киеве сейчас.)
Ответ дляsonechkook
Да, гидую, маю право. Може ви в бараках жили і вам норм - то це суто ваше бачення. І не потрібно мені розказувати про валізи. Хто ви така щоб комусь давати поради? Ви свою ненависть не на українців виливайте, а на тих хто прийшов на нашу землю. Бо з такими як ви, Україна ще довго не зможе стати квітучою державою.
Одним словом, гидко вас читати...
Ответ дляБуко
Мы тоже из подвала в чем были уехали и по приезду, обменяв остатки денег на карте по курсу 37 пошли ребенку вещи купить и именно в Заре только и подошли джинсы на нее..
В школу ж надо было идти ей в чем то ..в том, что для беженцев было, совсем заношенное и не по размеру.
Я вас повністю розумію.
sonechkook• 10 апреля 2022
Ответ дляMary_MMS
Одним словом, гидко вас читати...
Та ні, гидко читати тих, хто зневажають інших, думають, що царі і боги. Війна це не пожалійте мене, вигуляйте, дайте купу нового одягу, бо я біженка. Через таких, правду пишуть, образ українки зруйновано вщент. А вам і подібним цього не зрозуміти. І видно по вашим дописам, що не сиділи по підвалам, раз про бараки так зневажливо. Було б добре, щоб такі ниці українки і не поверталися додому, а то потім тут претензії суцільні підуть про житло не таке, робота не така, все не таке, я повернулася, кружіть мене
Ответ дляsonechkook
Не плутайте тепле з м´яким. Хоча про що я... Якщо ви мене записали в царі і боги, приписали мені що я вимагаю до себе особливого ставвлення, вигулювати і купу речей нових... а потім мій образ завершили, що я не сиділа по підвалам....
)))))) ви з мене зробили совокупний образ едакої біженки на халяву)))))) було б смішно якби тек так сумно
Чесно гидко вас читати, у вас ненависть заполонила вашим розумом і ви її виплескуєте на всіх навкруги.
Я не буду перед вами виправдовуватись. Хто ви така? Озлоблена людина? Ну травіться сама своєю ненавістю. В мене ненависть тільки до орків. Вам всього доброго. Більше з вами діалогу не веду, немає з ким.
Ответ дляStanyaC
Да, в Украине цены - просто ужас. Мы сейчас живем в Польше. Тут на те же 600 грн люди конкретно затариваются, мясо, молочка тут дешевле, чем в Украине.
Я сегодня пошла в магазин, взяла овощей (огурцы, Черри, перец), зелень, треску сырую, кг филе индейки, оливковое масло, хлеб, молоко - на это все потратила чуть больше 600 грн
а индейка и треска по чем?
Ответ дляIrisha0604
Я з ЦУ, неправда, овочі виросли в ціні в 2 рази! Той самий буряк столовий був по 8, зараз 30! Навіть, в 4 рази виходить. А капуста? Головка 100 грн тягне. Олія? Сметана? Масло на 10-12 грн те, що я купувала. І це в дешевих магазинах. А як люди без роботи, то раніше, як не звертали на ціни увагу, а просто купували , то зараз без роботи вже задумуєшся, що взяти і що ні
київська обл- капуста по 25.(базар).
Ответ дляЮ_льчик
У нас гречка по 80
У нас 68 , але всеодно дорого.не купуємо. Макарони київмікс 42 грн, при ’мирній’ ціні в 24-26((( зарплату врізали, а ціни піднялись майже вдвічі, я вже мовчу про паливо, але то все дурня,аби все скінчилось ,та знову вдихнути на повні груди, я думаю й економічно легше стане швидше.
Ответ дляnightwoman
Херсон. Сахар 100, но кто-то 80 сегодня купил. Мякоть 280. Гречка кто-то 120 грн/кг вчера нашел. Яйца 60+ грн. Мука подешевела 35+, была 50 грн/кг.
И это все без работы, чтоб вы понимали. И с огромными очередями обналичить деньги
Це мандець, і от як вижити? В нас ціни дешевші,але важко, зарплата і була мізерна,а ще й врізали( я вибачаюсь, а ви ще в окупації?