Polz• 08 апреля 2022

В такий час обдурили на памперсах (((

Ціни на підгузники зросли дуже дуже сильно((( якщо я брала памперс ящик за 539 грн, то зараз вони 920 грн. Короче знайшла в своєму місті оголошення про продаж підгузників да-да, 96 шт без 1-2 шт. Типу не підійшли. Приїхали ми з чоловіком, забрали, я перепитала, там точно без пару шт? Ага..... Перераховувати не було змоги, бо мала плакала. Приїхали додому, а там не 94 шт, а 67..... Отак мене намахали (((( один памперс 4 грн ... я порахувала, що заплатила стільки, скільки би нові купила ((( немає совісті в людей
tushka123• 08 апреля 2022
А вы по пачке не поняли сколько отсутствует? Ужеж вррде опытная.
Irina8-2d4f• 08 апреля 2022
Ответ дляtushka123
Наверное в картоне там не видно
автор Polz • 08 апреля 2022
Ответ дляtushka123
Не зрозуміла, памперси ж натрамбовують дуже. Тим більше мала розплакалась, я бігом заплатила і її на руки (((
Ирина1709• 08 апреля 2022
А в каком вы городе?У вас там нету магазинов бытовых?
спорттовар• 08 апреля 2022
В якому Ви місті?
автор Polz • 08 апреля 2022
Ответ дляИрина1709
Є. Але там ціни космос просто. Я ж кажу ті, щт ми купували за 539 стади в магазині 920. Я тому на олх і полізла, щоб трохи зекономиьи
Ирина1709• 08 апреля 2022
Ответ дляPolz
Не знаю я в Хмельницком,вчера малой покупала трусики хаггис тройка за 289 грн по акции,в магазине Щодня
автор Polz • 08 апреля 2022
Ответ дляИрина1709
В нас немає таких магазинів
Ирина1709• 08 апреля 2022
Ни разу не видела у себя цен в 2 раза дороже ,поэтому я спросила какой город..
Юля Неюля• 09 апреля 2022
Используйте многоразовые памперсы, стирайте.
Если нет денег, то не до жиру
Lourmel• 09 апреля 2022
Напишите волонтерам, они бесплатно дают
Lourmel• 09 апреля 2022
Ответ дляИрина1709
Может автор заплатит и вы ей вышлете?
автор Polz • 09 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Если нет денег, то не до жиру
Не до жиру, але не приємно коли тебе свої же намахали. Поки наш тато в ЗСУ і з початку війни ми його не бачили, зп відсилає, але з подорожчанням і орендою, то це нічого ((( просто сам факт, що на памперсах намахали ((( капєц якийсь
Ирина1709• 09 апреля 2022
Ответ дляLourmel
Может автор заплатит и вы ей вышлете?
Могу отправить без проблем!
Lourmel• 09 апреля 2022
Ответ дляPolz
Дайте контакты этой козы
Сделаем её знаметитой!
Я серьёзно.
Напишете в личку.
BloomBom• 09 апреля 2022
Ответ дляPolz
Вы же писали, что приехали с мужем.
местная• 09 апреля 2022
Так приїхали з чоловіком чи він в зсу?
люда матв• 09 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Вы же писали, что приехали с мужем.
Все , кінець діалогу 😄😄😄