Наивная Хо• сегодня в 14:07
Як ці модні імена запам´ятати. Незвичні настільки, що важко вимовляти
Уявіть в класі всі з такими іменами
Як спілкуватися, як пам´ятати це все незвичне...
Я дружу з Одеттою і Цветонією😅
Поки ще звичні імена легкі, щоб вимовляти, пам´ятати,а не ось ці. І скоро вони будуть вже звичні, бо більшість їх вибирає. А ще дитина з незвичним іменем буде напевно одинока, бо ім´я дає якийсь бар´єр, не хочеться зайвий раз вимовляти.
Треба хіба їхати туди, звідки її ім´я родом
Я дружу з Одеттою і Цветонією😅
Кудлата хмаринка• сегодня в 14:10
Цікавий захід у троллінг. При тому у скріні немає нічого неймовірного.
Фантазерша• сегодня в 14:12
яка різниця як звертатися, про бар´єр це ви прям загнули. Ну в зовсім дитячому віці ще можливо що будуть неправильно вимовляти типу як в тому анекдоті про дитсадок і виховательку Мирославівну, яка була в дітей Мимосралівна і Милосралівна
Да, я блондинка!• сегодня в 14:12
Ответ дляХарчовий тріль
А где в Вашем списке необычные имена? 😳
Вот вот ни Тамары ни Зои нет в списке, самые обыденные перечислены)
Бибер-анонимер• сегодня в 14:12
Ответ дляБаба Йога
одетта це одя? чи як
Од, як в Дивних дивах) У дітей свої аналогії)))
Пожарник• сегодня в 14:15
А где необычные имена? Все обычные, просто не так часто встречаются. Сестра 45 и она Эвелина
Наивная Хо
• сегодня в 14:16
Ответ дляОмлетик
А я Олею назву.
Буде не звично)
Це з Інстаграму скрін, вагітна Інна Бєлєнь, переможниця минулого Холостяка, вибирає ім´я і просить порад
Дехто так і написав, що звичні імена це вже незвично)
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 14:22
Найгірше в цій історії- дорослі, яким є діло до імен чужих дітей і в цілому, які це висміюють чи обсмоктують. Як оце ви Ну такий вже примітивізм, що хочеться на лоба якогось штампика поставити, щоб знати, з ким не вступати в діалоги ні на які теми.
Звоночек• сегодня в 14:23
Ответ дляДа, я блондинка!
Самое необычное из перечисленных Катерина
Зубожиння• сегодня в 14:24
Ооооо! Цветония - круть....что то древнеримское слышится.
Цветония дочь арбитра Петрония
Наивная Хо
• сегодня в 14:24
Ответ дляЗвоночек
А що треба уточнювати, що не входить в список. Ви ж зрозуміли
Упругая попка• сегодня в 14:24
Ответ дляЗубожиння
Цветония дочь арбитра Петрония
Цветония, Петуния
Зубожиння• сегодня в 14:25
Ответ дляУпругая попка
Цветония, Петуния
Блин, но это лучше чем Злата
Но сокращенно Вета...
Наивная Хо
• сегодня в 14:25
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Якщо мама хоче це ім´я, нехай спочатку так себе назве, піде і змінить всі документи
Зубожиння• сегодня в 14:28
Ответ дляКапитанша
Зачем вообще сокращение?
Сложно в обиходе.
Я видела женщину с именем Цирцея в балетном кружке преподавала.
Интересно как ее дома зовут.? У дочки ее имя Катя вроде - мама не захотела изобретать ничего
Упругая попка• сегодня в 14:27
Подивіться на сучасних молодих мам, багато з них, які перекроїли своє обличчя, то не дивно, як вони називають своїх доньок
Зубожиння• сегодня в 14:28
Ответ дляУпругая попка
С другой стороны - полулицы не оборачивается
Капитанша• сегодня в 14:28
Ответ дляЗубожиння
Сложно в обиходе.
Не очень сложнао, понимаю если длинное имя, а тут довольно компактно
Зубожиння• сегодня в 14:29
Ответ дляКапитанша
Циля? Или Кирка?
Все равно хочется уменьшить