oks-oks• 09 апреля 2022

Допоки розкрадатимуть гум.допомогу?

Мені соромно....просто соромно,що пориитаку ситуацію у державі гуманітарна допомога розкрадається на місцях.
На роботі зробили склад,завозять гум.допомогу із- за кордону.Везуть практично все.
Я місяць не була в місті.
Повернулася в побачила дике розкрадання керівництвом.Сказала директору в вічі,що виноситься все в вами в тому числі ,що це для людей,які лишилися без нічого. Директор заможна людина,мені вказала займатися паперовими справами і що все тут чесно,а секретар особисто додому несе сумки директору,відправляють помилки родичам,гидко і сумно це все,я ізгой в колективі. Допоки ми самі будемо красти у своїх людей? Сумно....не поміняти нам нічого,а це ще освітня галузь...огида на все це
Tania07• 09 апреля 2022
Ответ дляЕлена....39
А в моем АТБ табличка ’мы не продаем гуманиарку,покупаем напрямую у завода’
То біля таблички і документ прикріпили що вони дійсно купляють. Всі таку табличку за 2 секунди розпечатати можем

1234svetsvet• 09 апреля 2022
Кому война кому мать родна.
Не первый раз.
Не понимаю, почему это удивляет сейчас.
Неужели не привыкли или раньше не замечали.
vikuся• 09 апреля 2022
Наверное это массовое явление.
В мирное время я общалась и помогала подруге моей покойной свекрови, ей 80 лет, сейчас могу к ней приехать только раз в три недели, она никуда не выходит, хорошо, что нетребовательна по жизни и были кое какие запасы. Так вот недели две назад ей привезли гуманитарную помощь реальную(макароны, консервы), а вчера - мивину, кг.картохи и какие-то сухарики (снеки). В городе очереди за гуманитаркой огромные, старики не выстаивают. В стране война, как совесть позволяет красть!
artdeco• 09 апреля 2022
Дiзнайтеся про гарячу лiнiю по цьому питанню i телефонуйте, хай придуть з перевiркою.
Багато людей питають, за що нам ця вiйна. Зокрема, тому що Бог хоче людей чомусь навчити. Наприклад, не пiклуватися лише про себе. Не красти. Не обманювати. Цiнувати життя, а не шмотки i машини. Не бути негативними також, бо без цього нi перемогти, нi вiдбудувати не можна.
Це, звичайно, на рiвнi мас, я кожного окремо не маю на увазi.
OdeshkinBonus• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Я приходжу з роботи хвора,дивлячись на ці всі безчинства, чого ж ми чекаємо від світу? Від закордону? Як самі так грішимо і безбожно крадемо усе, директорка привела свою майбутню невістку і її маму,дерибанять все ,не нехтують нічим,при цьому ми чесні і морально свідомі.... Соромно,соромно,що є в нас такі ,а зупинити цього не можу
Напишіть прізвища директора, назву і адресу організації. Хватить вже тут молодь чепуху! Пишіть про кого ви тут клпаєте або ідіть в бан. І розводьте срач. Не напишите - значить ви брехло!
OdeshkinBonus• 09 апреля 2022
Пишіть, я знаю куди написати щоб їх перевірили!
vikuся• 09 апреля 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Будет здорово
LadyDShoes• 09 апреля 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
100%, а то пишут где то там в школе….
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Ви мабуть теж з тих,що краде? Раз так пишите. Перевірка з дернагляду нічого не дала,всі пішли ситі і задоволені

tatka86• 09 апреля 2022
Я не здивована навіть, це всі ті ж самі люди, які вимагають хабарі, «прикарманюють» державні кошти.
А якщо це в Дніпровському р-ні, то взагалі питань немає.
Автор, заяву в прокуратуру та поліцію писали?
1234svetsvet• 09 апреля 2022
А объявления про помощь военным - с зарплаты 8 лет отчисляли все, сейчас на военку брошено весь бюджет страны почти, нам помогает извне. Вопрос - почему не хватает бронежилетов и прочего? Почему столько объявлений , что военные нуждаются в чем-то?