oks-oks• 09 апреля 2022

Допоки розкрадатимуть гум.допомогу?

Мені соромно....просто соромно,що пориитаку ситуацію у державі гуманітарна допомога розкрадається на місцях.
На роботі зробили склад,завозять гум.допомогу із- за кордону.Везуть практично все.
Я місяць не була в місті.
Повернулася в побачила дике розкрадання керівництвом.Сказала директору в вічі,що виноситься все в вами в тому числі ,що це для людей,які лишилися без нічого. Директор заможна людина,мені вказала займатися паперовими справами і що все тут чесно,а секретар особисто додому несе сумки директору,відправляють помилки родичам,гидко і сумно це все,я ізгой в колективі. Допоки ми самі будемо красти у своїх людей? Сумно....не поміняти нам нічого,а це ще освітня галузь...огида на все це
ARAIL• 09 апреля 2022
На месте нет СБУ?

Xue• 09 апреля 2022
А до Чернігова доходять крихти.
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляARAIL
На месте нет СБУ?
Є,але аналізуючи це все тут цілий ланцюг живлення.
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляXue
А до Чернігова доходять крихти.
Це Київ, ми так не поміняємо нічого в країні,через таке керівництво і прихвостнів
Tania07• 09 апреля 2022
В Київській обл в АТБ цукерки польські с надписом гуманітарка продавались. То це як? От кому жалуваться на таке, якщо це вже в АТБ таке робиться і також може бути цілий ланцюг
Юля Неюля• 09 апреля 2022
Ответ дляTania07
У нас тоже АТБ продает гуманитарку
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляARAIL
На месте нет СБУ?
Є тероборона, є всі,робиться окозамилювання,а насправді зібралося коло осіб, яке виносить в ще й робить з тебе дурня,які ж ми чесні... Теробороні готують їсти,списують під них безліч продукції.
ARAIL• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Пц, даже комментировать не могу...
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляTania07
Я приходжу з роботи хвора,дивлячись на ці всі безчинства, чого ж ми чекаємо від світу? Від закордону? Як самі так грішимо і безбожно крадемо усе, директорка привела свою майбутню невістку і її маму,дерибанять все ,не нехтують нічим,при цьому ми чесні і морально свідомі.... Соромно,соромно,що є в нас такі ,а зупинити цього не можу

kanni• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Ну так вы сообщили в правоохранительные органы?
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляXue
А до Чернігова доходять крихти.
У яких закінчений термін
Майстерня домашнього текстилю• 09 апреля 2022
Збирайте докази і звертайтесь в поліцію.
Alena.i• 09 апреля 2022
Пишіть в фейсбук Зеленському, щоб цей пост всі бачили з прізвищами розкрадачів.
спАНЯ• 09 апреля 2022
В Ужгороде в секондах я уже 3 раза видела, как продаются запечатанные памперсы в полиэтилен. Я уверенна что это гуманитарная, спросила у них говорят, что все документы есть.
Состряпали какие-то документы. Я в этом уверенна.
Птица-синица• 09 апреля 2022
Да, в Запорожье тоже самое, Старух и губастая Злата Некрасова тоже воруют. А мы деньги свои перечисляем с мизерных доходов. Твари.
спАНЯ• 09 апреля 2022
Автор вам придется сделать выбор.
Или вас уволят или вы все же раскроете ваше руководство.
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляkanni
Так і повна тиша,це один з районів Києва,сюди прийшла і працівниця з адміністрації району,яка мішками несе шампуні,засоби гігієни,певно весь район годується тут..Я зателефонувла,а толку немає. Куди ще звернутися?!
Не нехтують кондиціонерами для волосся,це мізер на фото. Колега взяла собі,бо їй треба,а насправді ховають ящиками,а потім розносять і пересилають по пошті
Solmira• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Знайшла лише телефон юридичної допомоги 0-800-210-103. Може слід туди звернутись та проконсуоьтуватись, куди поскаржитись, щоб скарга дала результат, а не просто десь загубилась.
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляспАНЯ
Автор вам придется сделать выбор.
Мене відправляють з паперами в установи інші,щоб я там не мелькала день

Allemagne• 09 апреля 2022
В который раз убеждаюсь, что нифига горе не объединило нацию, каждый сам за себя и других на*бывает.
LadyDShoes• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Пишіть в фб, так не можна, не мовчіть! Це співучасть! Пишіть всюди!
GirlSuper• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Так не тільки в Києві …
ЗУ те саме.
Я створювала тему ще давним давно тут так мене і забанили одразу …
Жалілися тисячі разів як не більше …
І знаєте що то вони почали роздавати помідори і воду людям .
А переселенцям знов або нічого або крихти
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляSolmira
Дякую!
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Пишу, яка співучасть? Ви про що?
Елена....39• 09 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
У нас тоже АТБ продает гуманитарку
А в моем АТБ табличка ’мы не продаем гуманиарку,покупаем напрямую у завода’
LadyDShoes• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Пишу, яка співучасть? Ви про що?
Фамілії, номер школи?
kanni• 09 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
У нас тоже АТБ продает гуманитарку
АТБ опровергало эту информацию. Сами возят
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляAllemagne
Да, і мабуть ми заслужили цю війну, я у відчаї,освітянка,директор школи краде,коли до школи приходять діти переселенці,яких вона в очі жаліє,співчуває,а син її телефонує і замовляє чіпси додому на вечерю,бо невістка ( майбутня) сказала,що привезли....дивитися огидно на це
автор oks-oks • 09 апреля 2022
Ответ дляспАНЯ
Автор вам придется сделать выбор.
Вибір зроблений,мене всі оминають,і працюй з паперами,щоб і по коридору не ходила
kanni• 09 апреля 2022
Ответ дляoks-oks
Куда именно вы пошли написали заявление? В полицию, прокуратуру? Заявление регистрируют и потом вы можете отслеживать статус