ZhukOlena• 09 апреля 2022
Це правда, що можна безкоштовно відправити з Польщі до України посилку поштою?
Ніби є така ініціатива у Poczta Polska і Укрпошта?
Spring1987• 09 апреля 2022
Дівчата, я спочатку зраділа, що можна відправити безкоштовно.
А тепере вагаюся.
Бо щоб посилка була безкоштовною, треба написати на ній великими літерами,що це Гум. Допомога.
Боюсь, що в Україні таку посилку вкрадуть або переполовинять(((((
А тепере вагаюся.
Ответ дляSpring1987
А тепере вагаюся.
Я тоже боюсь, но попробую. Отправлять буду корм котам, надеюсь доедет
Ответ дляSpring1987
А тепере вагаюся.
Правильно,это гуманитарку можно отправить,я думаю это не те посылки чтобы отправить сапоги домой,а именно гуманитарку и она пойдет на какой то распределительный пункт.
Ответ дляnata.ant
Как посылка может пойти на распределительный пункт, если ее оплавить по конкретному адресу и конкретному получателю?