Біля Рубіжного орки знову влучили у цистерну з азотною кислотою
❗️Не виходьте з укриттів!
Якщо Ви у приміщенні - закрийте двері та вікна!
Дія на людину: азотна кислота небезпечна при вдиханні, ковтанні та при попаданні на шкіру та слизові оболонки.
Пари кислоти викликають подразнюючу дію на дихальні шляхи. При слабких отруєннях з´являються ознаки бронхіту, легкого бронхіоліту, запаморочення, сонливість; при важких отруєннях - набряк легенів. Для захисту від парів і туману азотної кислоти користуються протигазами.
❗️Підготуйте захисні маски для обличчя, змочені содовим розчином
При місцевій дії на очі азотна кислота викликає тяжке ураження з великим некрозом рогової оболонки та кон´юнктиви, що призводить до втрати зору.
Джерело: Луганська ОДА
❗️Не виходьте з укриттів!
Джерело: Луганська ОДА
Татьяна-bfd8• 09 апреля 2022
Ответ длянова_Я
капець, хоть би вітер подув в бік росії((
Вроде как раз туда и дует) в пабликах видела
vikicherry• 09 апреля 2022
Ответ дляпицунда
да только что в новостях сказали попросили всех детей загнать домой и закрыть окнаа и двери и сидеть дома
Там дети не гуляют на улице! Там никто не гуляет. Рубежное уже сровняли с землёй, Северодонецка 60%,Попасная-нет такого города уже. Люди под обстрелами в подвалах сидят. Речь идет о тех, кто за гуманитаркой вылез. Или волонтеры с полицией ходить не будут.
Ответ дляvikicherry
Господи спаси и сохрани всех людей и детей в рубежном. северодонецке и попасная