Хроники эмпатии• 10 апреля 2022

Не дискредитуйте Україну фейками!

Багато на форумі (і не тільки) фейків! Люди підтримують і пишуть неперевірену інформацію. Я вже не коментую, але бачу багато лайків під такими повідомленнями.Навіщо ви це робите? Ви ж розумієте що це можна перевірити і тоді всі люди заплутаються і будуть казати що фейки поширюють не тільки росія але і Україна. Залишу посилання на пост, як перевірити фейкові фото, уважно розбирайтесь і передайте знайомим! Будь ласка підніміть тему. Це важливо!
https://www.instagram.com/p/CcGkol2s8fA/?igshid=
Gal_etka• 10 апреля 2022
Поддерживаю. На официальных каналах фейки, ну не грубые, а такие как на фото примерно. Тоже раздражает, ну вы проверяйте хоть а не слизывайте все
Xue• 10 апреля 2022
Це заскладно для поширювачів. В них кількість кроків, як в собаки Павлова - з´явився подразнювач >> тицнула якусь картинку.
нова_Я• 10 апреля 2022
Ці фото поширюються в ФБ зі ’швидкістю світла’. Люди не хочуть перевіряти, вони возмущени і хочуть поділитися возмущением
автор InnaDesign • 10 апреля 2022
Ответ длянова_Я
Нажаль і це жахливо!
Треба перевчати людей, можливо хоч до когось дійде
GeekTeaParty• 10 апреля 2022
Спасибо что говорите об этом!
GeekTeaParty• 10 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib
Было бы неплохо, чтобы это оф каналы перед публикацией проверяли, это из работа.
Allemagne• 10 апреля 2022
И не дискредитируйте нашу страну своим быдлятским поведением с волонтёрами Европы! Не шастайте по всяким woman.ru и не унижайтесь, что-то доказывая в конвульсиях. Не теряйте мозг, женщины.
tsvetnik• 10 апреля 2022
Ещё и репостов касается. Знакомая регулярно репостит ’лежит в госпитале, передайте родным...’, ’ребенок ищет маму’ за 2015-2016 год. Ну посмотрела б дату публикации, но нееет. А насчет фейков тоже думала, что нам потом и не доказать, что многое не фейк, если постят и откровенные фейки(
автор InnaDesign • 10 апреля 2022
Ответ дляAllemagne
Я теж вважаю, що опускатись до рівня коментарів у їхніх форумах, це показувати і ’підтверджувати’ в очах інших країн яка ми агресивна нація.
Треба вчитись відстоювати себе гідно, щоб люди тягнулись до українців і знали що ми розумні, сильні, ввічливі люди!
Дуже хочу щоб таких була більшість
Katie27• 10 апреля 2022
Це фото на фейсбуці й розміщено з описом, що воно 2016 року зроблено в якомусь с розвалених будинків Росії, мов подивіться на рівень їх культури вдома і що вони там зібрались нам нести