Стоїмо, значить, ми на кухні печемо лаваші. Я і муж. Він розкатує, я слідкую за сковорідкою і обов´язково роздаю совєти, ти тут присип борошном, цю сторону більше розкатай, а ту менше, ну, в общім, все як всігда. Він мовчки орудував скалкою, а тоді вирівнявся і каже, в тебе зачіска, як у Бориса Джонсона, а в мене після сушки волосся полотенцем ті волосинки, що відростають, просто дибки тирчать. Волосся забране у хвіст, але обща лохматость на ліцо.
Ну, і я така вмєсто того, щоб стукнути його скалкою, кажу Дякую! кокєтліво поправляя зачіску.
О, врємєна, о, нрави!
Ответ дляok1904
, це він Вас з своїм терерішнім кумиром/авторитетом порівнює, чи Джонсона з своїм теперішнім кумиром/авторитнтом
, момент психоаналізу.
Це він порівняв мене з моїм кумиром, ми вранці подивились відео, як Борис з Зеленським гуляють в Києві)
Ответ дляok1904
, момент психоаналізу.
Та і просто достала його своїм буркотінням, а я шо, я ж не со зла) я вообщє любя) зато лавашики вийшли ідеально круглі один до одного, професіонали вже))
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я ж про то, мій теж цілу дорогу (йшли пішки від мами, годину часу) переказквав що там Джонсон каже і т.д. Справа в тому, що я з чоловіком, коли були в UK, якраз в них відставка прем´єра була, я слкхала багато тв дискусій там, тепер ясно, чому казали, що вона не справляється і не справиться з майбутніми з задачами.
любительница• 10 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Мы тоже обожаем Бориску
Ответ дляMarusychka838608
Поділіться рецептом лавашу, будь ласка)
Замішую на 1 літр води. Чайна ложка солі, кілька столових ложок олії, борошно підсипаю поступово, вимішую, поки тісто перестане липнути до рук. Йде приблизно 1,8 - 2 кг борошна. Обмащую тісто олією, кладу в пакет і в холодильник на ніч, наступного дня тісто розділила на колобочки розміром з невелике яблуко, розкатую по розміру сковорідки, в мене 28 см, і печу на сухій сковороді з двох сторін, десь 2-3 хвилини на одну сторону.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Хруский виходить чи можна для шаурми використати?
Ответ дляMamaGalya
Для шаурми теж можна, можна регулювати м´якість і товщину, якщо тоненькі, то треба менше тіста брати, а якщо похрустіти чіпсами захочеться, то трошки більше потримати на сковорідці.