В теперішній час багато хто залишився без роботи, або працює хтось один із сім´ї на мінімалці, як ви виживаєте?.. При тому що потрібно оплатити за комунальні послуги і прогодувати і одягнути дітей, не кажу що прямо якось круто, але хоча б в саме необхідне.
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляdemra
Смотря к чему вы привыкли .
Шо ви маєте на увазі? Під час війни коли людині немає за що купити істи не стоїть питання до чого привикли. Це питання виживання.
Ответ дляNatalia505
Я про работу , я привыкла работу за час сделать остальное время фигней страдать .
Производство только на старте нужно все проверить и в процессе глянуть как там раз в час по 5 мин.
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляdemra
Привички тут ні до чого. Значить для вас питання пошуку роботи гостро не стоїть.
Ответ дляNatalia505
Навіщо мені це робити?
Не надо рассказывать ваши бредни о бесплатных магазинах. То что в сёлах, где люди друг друга хорошо знают продавцы ’пишут на карандаш’, так это было всегда, это так, по соседски и на страх и риск конкретного продавцы. Больше нигде вы не можете взять в магазине бесплатно то,что вам нужно. Ещё расскажите,что и в аптеке вы лекарства бесплатно берете. Вы какая-то зачарованная, честное слово
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляclernikol
Вам конче треба комусь нахамити? Так то не до мене. Я не сприймаю хамства. Зачарована і с бреднями так то ви, воно з вас ллється не з мене.))
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляclernikol
Все когда-то случается впервые.
Допобачення. Всі ваші речі вам на плечі, від усього серця.
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляclernikol
Минуточку, а где я вам нахамила? Я что-то пропустила? Вы вообще в себе?
Я з вами вже порощалась не бігайте за мною, не має сенсу.
Ответ дляgizma2019
да, мой резко вытянулся и по факту осался почти без вещей, ходим в демо комбезе, а все весеннее я не успела с почты забрать, как рз 23 резервед приехал
Ну у когось за 50 днів, а хтось купував речі весною, осінь були впритик, перебігали, планували на весну знову нові купувати... Ладно там ще спідня білизна, футболки , ще не виросли з них зовсім, а куртка, штани , хоч 2-3 треба реглани чи гольф, також хоч 2 шт... А взуття... А ціни....
Ответ дляЭ-велин@
Коммунальные не самая первая необходимость. В 90е их тоже никто не платил, был большой долг, но потихоньку всё выплатилось, когда стало полегче
Ага
А тем, кто снимает жилье тоже предлагаете не платить коммуналку?
А таких сейчас сотни тысяч по всей Украине
Ответ дляCharming
І в мене двоє. У старшого з осені нога виросла на 1,5 см, у молодшої +- так само. Я маю їм носочки пообрізати і сказати - не на часі, дітки, одяг вам купляти, ходіть так? Зрештою, у мене є робота, і в чоловіка, тільки от дітей ніде діти, тому один з нас вимушений дома з ними сидіти. Приватний садок я не потягну.
Знаєте, добре якщо у вас була можливість обновити дітям гардероб восени... Якби ви купували одяг ще минулої весни, його ще б якось хватило на осінь, але через рік змінюється практично весь гардероб... Ну можливо у вас діти не так швидко ростуть..
Ответ дляТанюшка1115
Работаю только я, у мужа завод не работает. Коммуналку платим частично, живем очень экономно, двое детей школьников. Куры-несушки свои, огород посадили, цыплят купили, стараемся как-то, чтобы было чем детей накормить и животных.
Вибачте, якщо не секрет, а яка у вас зарплата?.. бо купити курчат, те ж саме насіння на посадку, корм для тварин і продукти на 4 чоловік, це теж не маленька сума іде, навіть якщо економити (((
Ответ дляCharming
Носочки на взутті, я мала на увазі. Але не звертайте уваги, Ви все одно знайдете до чого причепитися))))
Знаєте, хто з цим ще не зіштовхнувся, ті цього не розуміють ((
Ответ дляМарго 152
Ну ми ще ходимо в зимовому і я в тому числі. На вулиці до літа як до Бога рачки.
Про сьогодні ніхто не говорить, але через тиждень-два-три, ви навряд що будете одягати дитині зимову куртку і термо ботинки... Чи ви відразу з зимового одягу перейдете на футболки і шльопки?...
Танюшка1115• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Зарплата относительно небольшая, но к весне мы готовимся еще с осени - покупаем семена, на цыплят откладываем деньги. Так что, у нас просто было планово. Плюс в том году сажали огород, он тоже хорошо кормит, кормовой свеклы был урожай хороший, отруби дешевые, делать мешанки. В селе, если не лениться, прожить можно.
Ответ дляMarmel@dka
Не буду звичайно. Бо навчана карантином, закриттям магазинів, транспорту і т.д. ще в вересні купила на виріст декілька штінів, кросівки і вітровку, а також зимові чоботи, бо розуміла, що вдіти немає що, а завтра у нас непередбачуване і може бути так, що купити просто не буде де.
Ответ дляLennochka
Знаете, у меня их двое, и вполне себе подходит то что было куплено . Поэтому извините если есть нечего, то с одеждой можно как то повременить.
Зачем спорить?
Дети маленькие, да и не только маленькие, могут быстро расти.
Сейчас меняется сезон, прошлогодние шмотки, даже осенние, могут быть малы, особенно куртки и брюки, а обувь и подавно.
У людей могут быть единичные вещи в гардеробе. Мало, прорвалось - заменить нечем.
Моей подруге пришлось сыну искать кеды-кросы ходить дома - такой себе оптимальный вариант, два в одном.
Тапочки остались в садике, дома ребенок ходил в носках всегда. Сейчас уехали в более безопасное время.
Ответ дляUlipysik
Зачем спорить?
Могут расти, могут не расти, может быть одежда от родственников у которых находишься или знакомых. Если есть нечего, то это не главное
Ответ дляМарго 152
Ну то добре що у вас була можливість закупити майже все на виріст, але багато хто не купував восени щоб не витрачати кошти яких і так в обмаль, вирішили зекономити і перебігати в короткій весняній куртці до зимової, зимову також одягнули зарання, на легенький реглан і так само з весняних чи осінніх туфель відразу в зимові ботинки на тонкий носок....
Camomile-Anna• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Мы в секонле детей одели и обули, себя - тоже
Ответ дляUlipysik
Зачем спорить?
Повністю з вами згодна.
У нас також ніколи не було великого вибору в гардеробі, в принципі це для нас не головне. Лише саме необхідне і щоб модна було щось одягнути на заміну якщо щось треба випрати... 1 зимова куртка, 1 весняно-осіння з утепленням, 1 легенька, просто на флісі чи хлопкова підкладка, пару регланів, 1 спортивний костюм, 1 джинси, пару водолазок, 1 зимова шапка і 1 легша, одна сорочка на вихід, ну і носки і спідня білизна то по шт 10... Вдома часто доношує те що було на вихід і але впритик або втратило вигляд , або секонд.. мабуть все... А, ну і взуття, зимові ботинки, як є можливість осінні, але частіше це просто закриті кросівки які можна одягнути на дощову погоду, легкі кросівки на літо і шльопки гуляти в дворі, якщо не збираються бігати..
А , ще футболки забула, шт 2-3 на вихід , вдома коли які вийде
Ответ дляCamomile-Anna
З однією зарплатою іноді й на секонд не дуже виділиш... Лише комуналка і продукти і то чи вистачить... А ще як не як , а потрібно щось і з хімії...не кажу що саме дорожче, але воно теж потрібно. І ліки іноді теж нажаль входять сюди...