Льольчик• 11 апреля 2022

Сколько по времени занимает процедура оформления дарственной?

Если я даритель, а квартиру получает мама.
Златка3377• 11 апреля 2022
Ви зараз не зможете її оформити,я робила дарування осінню,все зайняло три дні,це враховуючи ,що мені була потрібна довідка з ЦНАПу,а сам договір в нотаріуса зайняв дві години

автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ дляЗлатка3377
А почему сейчас не смогу? У нас в городе нет боевых действий уже.
Златка3377• 11 апреля 2022
Ответ дляЛьольчик
Тому що реєстри не доступні
безуминка• 11 апреля 2022
Взагалі підготовка договору нотаріусом проводиться завчасно,дивлячись,яка в нього завантаженість (декілька годин), підписання і реєстрація близько 30 хвилин
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ дляЗлатка3377
Тому що реєстри не доступні
Плохо(
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Мне надо в месяц уложиться
безуминка• 11 апреля 2022
Ответ дляЛьольчик
Мне надо в месяц уложиться
Вкладетесь спокійно,питання часу,коли запрацює реєстр

безуминка• 11 апреля 2022
Зробіть довіреність на когось,якщо вам треба їхати за кордон
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Мне главное, чтоб в реестре прошло, что у меня нет имущества.
безуминка• 11 апреля 2022
Ответ дляЛьольчик
Там не зареєстровані діти до 18 років?
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Там не зареєстровані діти до 18 років?
Сын, 10 лет
безуминка• 11 апреля 2022
Його треба виписати до посвідчення договору,або дозвіл органу опіки
Златка3377• 11 апреля 2022
Вище правильно написано,потрібен ще буде дозвіл з органів опіки,не думаю,що під час воєнного стану вам його зможуть дати
безуминка• 11 апреля 2022
Ви займіться цим питанням зараз,бо то не дуже швидко
безуминка• 11 апреля 2022
Простіше виписати на пару днів,потім зареєструвати назад.Але дитину виписати можуть лише 2 батьків.Враховуйте це,якщо ваш чоловік не поряд з вами
Златка3377• 11 апреля 2022
Плюс якщо квартира придбана в шлюбі,ще потрібен дозвіл вашого чоловіка,я теж думала,що дарування це просто,насправді там багато мороки
безуминка• 11 апреля 2022
Ответ дляЗлатка3377
Якщо куплена в шлюбі,тоді треба,а якщо приватизація,спадкування,дарування чи купівля до шлюбу,то не треба згода чоловіка
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ дляЗлатка3377
Мы еще и в разводе ((. А сделать надо все до июня.
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ дляЗлатка3377
Квартира моя, полученная от бабушки до брака

безуминка• 11 апреля 2022
Тоді чоловік ні до чого
Златка3377• 11 апреля 2022
Зверніться до нотаріуса ,готуйте документи,як тільки реєстри відкриються зробите
безуминка• 11 апреля 2022
Ответ дляЛьольчик
До червня мають включити реєстр,обіцяють у квітні навіть
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ дляЗлатка3377
Дякую за пораду
автор Льольчик • 11 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Було б добре! Дякую!