tarveldy• 12 апреля 2022

Як цікаво))) Олексій Рада про населення рашів

Ще один цвях у гроб імперії. З заявлених 1000 людей існує 800 а іноді 600 . Існує фізично!!!
Ви розумієте масштаби брехні і їх убогості? Я в ... Я навіть не знаю чи є десь дурніше плем´я, вже Північна Корея не здається такою прибацаною
А Европа досі сцить цих придурків
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Тепер розумієте яка в них мобілізація?
Вони не те що не хочуть їх просто нема)))) на папері є, а фізично нема
sashik77• 12 апреля 2022
Щось там і з військовими було цікаво. Якщо солдат живий, то на нього там щось видається, то як і жиріка їх не одразу визнають мертвими.
Мертві душі..
Майстерня домашнього текстилю• 12 апреля 2022
Прикол, а де почитати можна?))
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Сорі, Олексій Ракша
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Прикол, а де почитати можна?))
Тут ссилку можна?
Ответ дляtarveldy
Тут ссилку можна?
Можна, канєшно)
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Прикол, а де почитати можна?))
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Можна, канєшно)
Ютуб Алексей Ракша если у впс нет людей вы не станете империец
Не можу ссилку вставити чомусь, там довге відео
Суть у тому, що чиновники щоб отримати кошти роками малювали кількість населення, цікаві формули довголіття і народжуваності,
В мене очі на лоба лізли))) і їх боїться нато!!! Нато боїться пустишку
Ответ дляtarveldy
Зараз пошукаю, дякую)
dreamsunny• 12 апреля 2022
А Вы думаете в Украине другая ситуация? Я думаю, если у нас было 35 млн населения перед войной то это очень оптимистично....

А послевоенные цифры очень сомневаюсь что мы узнаем в обозримом будущем....

А про парашкину вездесущую ложь думаю уже всем понятно....
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Ответ дляdreamsunny

В Україні не було перепису населення дуже давно, але Україна набагато менше, не має імперських заиашок, і як виявилося що може дати відсіч і тримати 2гу армію світу! Так що в нас точно не так
чаревна• 12 апреля 2022
Вчера писали, что территория раши заселена только на 30% остальные 70 это тундры, горы, разный ландшафт.
Ну и население там разношерстное, так, что чистых русских там не много
menina• 12 апреля 2022
Ответ длячаревна
А шо то за звір такий- чісто рузькій? ))
чаревна• 12 апреля 2022
Ответ дляmenina
Орко национальность
dreamsunny• 12 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Речь же идёт о статистике, а не о мужестве наших воинов....наша статистика такая же брехливая как и парашкина, увы....к тому же у нас эта статистика управляемая ...думаю всем понятен ответ почему в Украине перепись населения не проводят...и помнится мне жалкая попытка пересчитать население страны через количество абонентов моб.связи, все в духе нашей лживой статистики....

Я верю в ВСУ, но не верю держстату...
Ответ длячаревна
А хто такий той чисто руський. Етнічно руський - це Київська Русь, власне, сучасна Україна. Росія - не Русь, росіянин - не руський. Це так, поумнічать)))
Росіянин - не етнічний народ, а зібрання різних народностей в одну державу. Тобто нації росіянин (руський, як вони себе називають) не існує. Країна 404,на карті намальована, по факту не існує.
Ответ дляdreamsunny

Я верю в ВСУ, но не верю держстату...
А пора би вже зрозуміти і не розділяти владу і ЗСУ.
Гл@ша• 12 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Тепер розумієте яка в них мобілізація?
’их там нет’(с) влучно як ніколи
Леска• 12 апреля 2022
Ответ дляdreamsunny

Вездессущую
феечка.• 12 апреля 2022
Ответ длячаревна
Я уже писала
Мне покупательница говорила , что в москве много китайцев
чаревна• 12 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я если честно, не вникала в эту тему. Поэтому имею поверхностное представление.
Zarevna• 12 апреля 2022
Ответ дляdreamsunny

так обычно паРашисты говорят, при любом разоблачении, начинают визжать ’а вот у вааас’... при чем тут Украина вообще
dreamsunny• 12 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Невже ви вважаєте статистичне управління державною владою?

Вони брехали, брешуть та будуть брехати поки не відбудеться повне перезавантаження, поки вони не навчаться правильно рахувати і відображати реальні показники!!

Нельзя воспринимать статистическую ложь как бальзам на душу, даже в условиях войны....статистическая ложь всегда приводит к ухудшению жизни населения! У нас статистика оторвана от реальности, именно по причине искажения статистических данных у нас такие низкие соцстандарты и такие бедные пенсионеры ... Потребительская корзина это ключевой показатель, погуглите что туда входит и ценах какого года она рассчитана....я думаю розовые очки насчёт нашей статистики после этого спадут ...

Всем скорейшего мирного неба над головой! Все буде Україна!
Ответ дляdreamsunny

Рожевих окулярів нема ні в кого. Вся ця істерика не на часі.
dreamsunny• 12 апреля 2022
Ответ дляZarevna
Просто мы радуемся что в паРашке плохо, а то что у нас происходит тоже самое категорически некоторые отрицают....

Можете называть меня как угодно, парашисткой я не стану....но и трезво оценивать происходящее в моей родной стране вы мне не запретите....
ToriN-iKA• 12 апреля 2022
Неизвестно с какой сторони больше брешуть. С нашей тоже не мало вранья, может эта новость тоже
Аноли_и• 12 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Повністю підтримую. Ви подивіться на цих руських- там морди всі узкоглазі. Які вони руські? Орда і є. Орки. Зборище уродів.
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Ответ длячаревна
Тут має значення лише фактичне громадянство
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Ответ дляdreamsunny

Таке в нас не можливо фізично
автор tarveldy • 12 апреля 2022
Ответ дляdreamsunny

Я верю в ВСУ, но не верю держстату...
Кому шо, а голодній кумі вареники