Ще один цвях у гроб імперії. З заявлених 1000 людей існує 800 а іноді 600 . Існує фізично!!!
Ви розумієте масштаби брехні і їх убогості? Я в ... Я навіть не знаю чи є десь дурніше плем´я, вже Північна Корея не здається такою прибацаною
А Европа досі сцить цих придурків
Mrs.Ochmonek• 12 апреля 2022
Ответ дляdreamsunny
Просто мы радуемся что в паРашке плохо, а то что у нас происходит тоже самое категорически некоторые отрицают....
Можете называть меня как угодно, парашисткой я не стану....но и трезво оценивать происходящее в моей родной стране вы мне не запретите....
не те ж саме у нас, між нами - прірва,
хоча внутрішніх проблем у нас справді вагон
Mrs.Ochmonek• 12 апреля 2022
хтось із експертів не так давно казав, що їх не 140млн, як заявляють, а 112 за якимись останніми підрахунками