хіба це правильно? Хіба нам не треба всі друзі сьогодні?
Ответ дляnezhinka
Макрон сказав, що не поїде в Київ, не буде слідувати ’моді’. Може, відчув, що йому теж можуть піднести гарбуза.
Нє, йому треба до виборів імітувати, що він не дуже у війну втягнутий і не провокує санкціями підвищення цін. В них переможе той, хто більше набреше, що буде, як в старі часи.
Ответ дляnezhinka
Це зрозуміло, але сказати своє ’фе’ президенту - це не означає сказати ’фе’ і канцлеру? Шольц теж не спішить виступати проти Росії.
Ви меня простите, но им (правительству и Зеленскому) виднее... как минимум, там больше разбирающихся голов, чем на Советчице
Ответ дляXue
Да, ему нужно переиграть подружку Пу, которая хочет отменить все санкции со стороны Франции и вообще выйти из ЕС. Нелегко будет Макроше
Не чіпай - вб ю• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Але ж тепер його ставлення ще погіршиться, а це впливова людина.
Так что теперь, делать вид что все ок из за того что якобы что то нам дадут? Мы не попрошайки вроде умолять о вменяемом к нам отношении.
Не хотят себя адекватно вести с нами - пусть идут в десны целуются с путиным.
Не чіпай - вб ю• 12 апреля 2022
Ответ дляolena38
Німеччина нам зовсім не друг. Вони лояльні до росії. Це лицемірство.
З одного боку правильно,що Зеленський показав,що розуміє їх лицемірство. А з іншого боку,не відомо чим це обернеться для України.
Плохим - ничем. Мнение и решения ЕС и НАТО он не сможет изменить в отношении Украины.
Мы не обязаны умолять запад о хорошем к нам отношении, насильно мил все равно не будешь.
Ответ дляnezhinka
Це в Росії так кажуть, що Путіну видніше, а ми люди маленькі. Українці так мислити не звикли.
Путину не виднее, а вот Зеленскому виднее, он первый, благодаря кому нас начали уважать и относиться как к ровне, он же не один принимает решения, там есть дипломаты или вы думаете он с женой советуется?
lana vinogradova• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Не погіршиться, по-перше, він номінальна особа у Німеччині та у політиці, по-доуге, вже є від нього фнфа про посилення допомоги Україні
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Згодна з вами. Але ж просто через власну образу,принагідно, Штайнмайер може десь вставити зайву паличку в коліщатко...
Ответ дляolkaig
Я зрозуміла вас. У мене інша точка зору, не про Зеленського, а про те, що громадяни можуть цікавитись, розмірковувати і мати власну думку щодо будь-чог, а не сліпо вірити у все, що спустять зверху.
Ответ дляnezhinka
моя первая реакция была похожа на вашу, но вы же видите, что в результате дали оружие, следствие ли это или независимо получилось, тут девочки писали на первых страницах версию, зачем нужна была такая тактика