Вау, новина.
ArmUkraineNow• 12 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Він робить ці фейки,тоді нам про Бучу , Бородянку і інші міста пишуть,шо це все жарти,і постановки влади.
🤦♀️ які, блін, фейки?
Ви розумієте гумор, сарказм там і таке інше? І де в цій площині фейки.
Президент привітав з днем космонавтики і презентував ’подарунок’.
Стрекозявка• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Чекаємо наступного а кайданках пуйла!
В промежутке можно таракана притараканить
nightwoman• 12 апреля 2022
Ответ дляMy Business
Меняем Медвечука на Крым, Донбас, всех наших пленных и вывод войск парашки?!!!
Та оно заплатить больше чтоб тут остаться, бо там растрел.
Invictusgirl• 12 апреля 2022
Ответ дляvalenti
Дівчинко..його не назначали, а обирали. Країна його обрала.
Та він справжній герой.
З раші пише
Це ж там назначають
nightwoman• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну на обкладинках він краще винглядав
Чогось їх коли за сраку беруть, то вони одразу такі нещасні, дістають візки інвалідні.
Забувають, що мільярдери.
Ото гадалки були тут постили, що скоро все матеріальне стане неважливим, суд і розплата прийде за кожним.
Ото оно Вітя і сумний.
Elina Zorina• 12 апреля 2022
Ответ дляbuterfly_2013
🤦♀️ які, блін, фейки?
Про гумор і сарказм розкажіть людям з Маріуполя.
Двійника Медведчука ?
Шуфрича вже впіймали і відпустили.
Двійника Медведчука ?
Шуфрича вже впіймали і відпустили.
natali6141• 12 апреля 2022
В топе тема про то, что 12 апреля решающий день. Может действительно задержание Медведчука что-то изменит в ходе войны?