My Business• 12 апреля 2022

Медведчука взяли!!!

Вау, новина.
Julil1103• 12 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Чекаємо подробиць,але це дивна історія і Медведчук виглядає не правжнім.
Пам´ятайте як Шуфрича типу взяли...
Шось не віриться в це.
Маю право на свою точку зору,бо тут тільки шо,баном махають.
Если прятался, то за 47 дней и не так похудеешь. Я за 24 дня в подвале похудела на 8 кг...
Джулияробертс• 12 апреля 2022
А про який сюрприз ви говорите?
Somik• 12 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ось іще
Похож на Фокса из Место встречи изменить нельзя)
ann.ko• 12 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Так ви під кінець року тут вже були,на посту.
Адміни буйна людина,хамить і ТИкає
Навчіть відповідати правилам форму.
На посту только вы. Сколько платят за раскол? Побудите пока в бане
Goldig• 12 апреля 2022
Ответ дляJulil1103
Співчуваю..не можу собі уявити як вам та іншим було важко. Тримайтеся
ArmUkraineNow• 12 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Пам´ятайте як Шуфрича типу взяли...
Шось не віриться в це.
Ніхто не проти точки зору, звичайно.
Я думаю, що справжній. Якщот виявиться, що ні, ну то ні. Це вже така справа.
Просто заяви про ’фейки’ Бучі і потурати у всьому Маріуполем - це не гарно. Я не знаю як вам донести, чому це дуже не гарно.
sashik77• 12 апреля 2022
Ответ дляJulil1103
Вибачте.
Elina Zorina• 12 апреля 2022
Ответ дляinvestle
И дурой обзывают
Як собакі.
Я спілкуюсь про Медведчука,а тут ’рашиста’.
Я вже бачу,шо це вони і є з рашкі форумів тут, типу кращий захист- напад.
Julil1103• 12 апреля 2022
Ответ дляvalenti
Ужасно..я еще и на 2 день после эмболизации. Капец восстановительный период))
Lizavel• 12 апреля 2022
Ответ дляJulil1103
Мы ночевали в подвале, но потом днем я варила борщи по три тарелки сьедала с луковицей огромной...наоборот жор...или Вы вообще не поднимались?(((((
Зоя Монроз• 12 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Він і до вже був постарівший, а зараз схуд і потріпали його
Какая омерзительная рожа, Дракулу без грима мог бы играть
Somik• 12 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
І зовсім не доречний,на фоні подій в країні.
Это не шутка . Успокойтесь
Omerta• 12 апреля 2022
Ответ дляok1904
Чого він так заріс, бухав чи що?
в мене син стригся ще у січні перед початком навч.семестру, але такого пасма волосся не має зараз.
Вполне вероятно, что он это все время был у СБУшников, а не сбежал , как нам говорили
Julil1103• 12 апреля 2022
Ответ дляLizavel
Вообще...У нас прилеты с первого дня( А квартира наша далеко, там не было бомбоубежищ. Пару раз в первые дни сходила домой, на глазах 4 ранило, и все...
НамСвоюРобити• 12 апреля 2022
Ответ дляok1904
Чого він так заріс, бухав чи що?
Новенька форма і взуття, заросший.
Десь прикрили на початку, як варіант...
ИринаКа• 12 апреля 2022
Elina Zorina• 12 апреля 2022
Ответ дляann.ko
Удалено администрацией...
lisulya• 12 апреля 2022
Ответ дляinvestle
Подробность в том, что это шутка
Нет, это тот самый ’сюрприз’ заявленный ко дню космонавтики)
руала• 12 апреля 2022
Ответ дляСтрекозявка
фото
Фото #2 дві різні людини.
Xue• 12 апреля 2022
Ответ дляЗоя Монроз
Меня его голос всегда бесил, как каша во рту
Он в прошлом году зубы поменял и вообще стал говорить, как профессор Доуэль.
Goldig• 12 апреля 2022
Ответ дляLizavel
Та то ж нерви..в мене так само..Все сходить наче вода на нервах..
Omerta• 12 апреля 2022
Ответ дляЗоя Монроз
Кащея
gorob4uk• 12 апреля 2022
Ответ дляOmerta
Скоріше всього так і є.
ann.ko• 12 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Удалено администрацией...
Прекращайте работать на рашистов, вот они уже опубликовали риторику свою

Фото с якобы задержанным Медведчуком нужно проверять в связи с большим количеством фейков — Песков

Вы на Писькова работаете? Он вам методички скидывает? Сколько платит? 15 рублей? Хоть бы не позорились
medlar• 12 апреля 2022
Офигеть, и так оказывается бывает
sashik77• 12 апреля 2022
Ответ дляSomik
Это не шутка . Успокойтесь
В кремлі також не вірять
Omerta• 12 апреля 2022
Ответ дляgorob4uk
Скоріше всього так і є.
При этом пропустили кучу депутатов, чинуш и прочих олигархов через границу, коррупция продолжает процветать(
руала• 12 апреля 2022
Ответ дляPmB
🤣🤣🤣🤣🤣
Подивіться фото дівчата викладали вище, то видно, що це різні люди.
ann.ko• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
В кремлі також не вірять
Это сейчас у всех рашистов такое, везде орут, что это фейк. Даже в этой теме одна рашистка спалилась
Prinzessin• 12 апреля 2022
Ответ дляАдюла
Та ось дивлюся,шо він наче якесь нещастя,може то такий прікол
Ага, мені також так здається.
А якщо ні, то нехай розповідає чудо-рецепт швидкої втрати ваги.