Sweet_Dreams_• 13 апреля 2022

Прочитала тему что , тут не сидят рашенские троли и другие

собиратели информации .
У меня другой вопрос, а где же тогда все те тетки , что ныли как хорошо в ссср было , куда они делись ? Самые настоящие раскачки тут делали проплаченные 🤮🤮🤮
Asteroidea• 13 апреля 2022
Ответ дляРеверанс
Багато гарного в СССР.
Может единично,система молола людей.Ваше счастье в то время, как насмешка.Если поняли меня
Тобто у 80-і роки мої батьки повинні були відмовлятися брати профспілкові путівки на море тільки тому, що до 66 року в колгоспах не платили грошима?
П. С. Мій покійний дід 1914 року, народився в селі. Так, свідотсва про народження в нього не було, тільки запис у церковній книзі. Але ще до війни він поїхав навчатися в місто і паспорт в нього був. І вищу освіту він отримав. А ви і далі можете поширювати страшні картинки

Реверанс• 13 апреля 2022
Ответ дляAsteroidea
СССР у многих отнял нормальную жизнь.
Мои картинки на фоне всеобщей трагедии ни о чем.
Я не знаю режима страшнее СССР.