Tatianka87• 14 апреля 2022

Тариф Киевстар Твой старт

Кто то подключил тариф от Киевстар, Твой старт. Правда что можно звонить с Польши в Украину на Киевстар?
ЛюдаМило• 14 апреля 2022
Вот Ваш тариф

автор Tatianka87 • 14 апреля 2022
Ответ дляЛюдаМило
Вот Ваш тариф
Я знаю условия. Меня интересует смогу ли я звонить с Польши. В Вайбере пришло от Киевстар сообщениеПереходьте на тариф ТВІЙ Старт за 135 грн/4 тижні та тимчасово користуйтеся його умовами за кордоном в 9 країнах:

🌍 Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії

✔️5 ГБ інтернету
✔️100 хв на інші всі українські номери та по країні перебування
✔️Безлім на Київстар та всі вхідні дзвінки

Для підключення тарифу: *929*210# 📞

❗Важливий момент після підключення і оплати тарифу. Якщо за вашим номером діє інший пакет роумінгу, його необхідно відключити: *120*0#
ЛюдаМило• 14 апреля 2022
На 2-м фото написано страны в которые можете звонить. Даётся 100 минут бесплатно на звонки за границу или на другого оператора. Вы говорите бесплатные минуты, будете платить 3 грн за минуту.
автор Tatianka87 • 14 апреля 2022
Ответ дляЛюдаМило
Если я за границей, могу ли я звонить в Украину? В сообщении в Вайбере написано, что тимчасово користуйтеся його умовами за кордоном. А в описании тарифа такого нет
ЛюдаМило• 14 апреля 2022
Ответ дляTatianka87
Вы перешли на этот тариф или у Вас другой?
автор Tatianka87 • 14 апреля 2022
Ответ дляЛюдаМило
Ещё не перешла. Думаю, стоит переходить или пополнить польскую симку
Tanya11133• 14 апреля 2022
Ответ дляЛюдаМило
Спасибі блять індія, Китай і Ізраїль