Може хтось розбирається. Друг поїхав на роботу в Польщу, звідти в Францію, зараз знову вертається в Польщу. Виїхав 3 місяці тому, наскільки розумію , можна бути 90 днів, він вже біля 100 днів. Що тепер буде? Боїться ,що можуть депортувати . Може зараз, поки війна, можна бути більше ніж 90 днів? Хто знає?
Ответ дляjudit
Продовжили поки війна
Для чоловіків теж? Чи тільки жінкам?
Ответ дляMarino4ka1
Хай валить в Україну. Чим він кращий за наших чоловіків ?
Він передає гроші,піднімає економіку.
Bambi-kids• 14 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
Він передає гроші,піднімає економіку.
Не звертайте увагу...Її напевно теж десь там...Зараз почнеться срач.,
Alice_Sherman• 14 апреля 2022
Продлили же вроде но нового года в Польше : карты, визы.
За безвиз нужно уточнять
Ответ дляSelena*
йому не можна офіційно працювати в Польщі. Якщо зловлять - буде депортація.
Він теж боїться депортаціі. Але знаю,що для жінок продовжили біометрію, як з чоловіками?
Ответ дляSelena*
тільки для тих, хто заїхав після 24.02 на 18місяців
І що тепер робити? На кордоні не влуплять депортацію?
Ответ дляValli-valli
Для чоловіків теж? Чи тільки жінкам?
Також, згідно зі змінами, ті українці, які перебували у Польщі до 24 лютого за візою, і в кого термін легального перебування закінчується, можуть залишитися в країні до кінця 2022 року, але не матимуть право повторно в´їхати.
Vlada-Maria• 14 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Для всіх продовжили чи тільки для тих, хто заїхав після 24.02?
для тих, хто в’їхав до цього
Vlada-Maria• 14 апреля 2022
Ответ дляSelena*
Ні, ті хто легально в’їхав по біометрії, мають теж продовження по закінченню терміну перебування.
Vlada-Maria• 14 апреля 2022
Ответ дляSelena*
скоріш завсе отримає депортацію...
не видумуйте, хай звертається про продовження терміну перебування як громадянин країни, на території якої воєнні дії - і питання буде закрите
Vlada-Maria• 14 апреля 2022
Ответ дляSelena*
тільки якщо перебували в цей період на терені Польщі. Я ж написала, пост 13
саме так, на момент оголошення воєнного стану, а не всі 90 днів
Vlada-Maria• 14 апреля 2022
Ответ дляSelena*
я не видумую
він порушив закон, заїхав до Польщі а працював у Франції, протермінував біометрію.
І що, працював у Франції? Є документ чи може його на роботі затримали? По біометрії термін перебування рахується сумарно 90 днів, пересування між країнами не заборонено. Головне, щоб на момент оголошення воєнного стану у нього не був протермінований термін перебування 90 днів
Ответ дляVlada-Maria
Але, під час пандемії до Польщі не пускали без дозволу на роботу...То він заїхав, але не працював. Виїхав до іншої країни
Олеся Малиновская• 14 апреля 2022
Ответ дляAlika_1
Мне посольство Украины в Германии написали, что продлили до 31 мая. Но ещё видела информацию, что безвиз увеличили с 90 до 180 дней
И я видела что на 180 дней