polski• 15 апреля 2022

А если оно таки померло война все, можно домой

Девочки, если путлер здох , то все, можно домой, война окончена, или его шизанутые товарищи ее продолжат .
Sandr1n• 15 апреля 2022
Ответ дляrodzynka.l
Не знаю, спочатку я теж вважала, що це його особиста важка в голові - знищити Україну. Але тепер, бачачи реакцію «простих росіян». Тут винуватили Арестовича, коли він казав про те, що військові дії будуть активізуватись іноді протягом років, але це правда можливо. Вони живуть у гівні без жодного проблиску і єдине, що їх тішить це когось убивати, показуючи свою хвору силу. І реально після Путина навіть якщо прийдуть демократи типу Навального, вони не втримають цю країну і нагорі будуть реваншисти. Вони не можуть нас перемогти, але не можуть це визнати і не зможуть. Не знаю, що має статись, наскільки їх треба демілітаризувати, щоб вони просто фізично не могли воювати.
Та біомаса буде співати те, що ім в вуха вливають.

Ваш психолог• 15 апреля 2022
Ответ дляAllbina
Генералы, которые о дают приказы - это не Путин,
Жены, которые благославляют насиловать украинок - это не Путин,
Простые гражданские рассказывающие, что украинцам так и надо, а остальное фЭйк - это не Путин,
Полицейские, которые вещут 80тилетнюю бабушку в СИЗО - это не Путин,
Уроды насилующие младенцев - это не Путин

У любого народа такой правитель, которого от заслужил (желал, ждал), все это творит не один человек.
Единственный шанс на завершение войны в связи с смертью Путина, это осрзнание остальных, что они проигрывают и отличный повод отступить не признавая поражения.
Но, через пару лет тогда будет продолжегие ’за родину за Путина’. Потом расскажут, что его убили американские спецслужбы и он станет жертвой
Главнокомандующий -путин.И он отдает приказы генералам.
Livka• 15 апреля 2022
Ответ дляsim2406
Думаю, нічого йому не сталося. Он Жиріка ми 2 тижні ховали, а воно живуче було. А тут Пу зі своїми лікарями
Скорей всего, он тогда и умер. Подержали в холодильнике.
torbochki.in.ua• 15 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
З 1654 року, пілся угоди Богдана Хмельницького з царським урядом росії на Переяславській раді. Недарма Шевченко писав про Богдана від імені України
Ой Богдане, Богданочку,
Якби була знала,
У колисці б задушила,
Під серцем приспала.
Але досі ніхто не бачив оригіналу Березневих статей. А можливо їх і не було. Точно знаємо, що Козацька Рада не ратифікувала їх. Отож, можливо це один з перших фейків Рос.імп.
Щодо Богдана, складно судити сьогоденням. На той час Польща несла не меншу загрозу і питання віри в ті часи ьули на кшталт демократичних цінностей сьогодні.
Allbina• 15 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Т.е. все солдаты ангелочки? И насиловали и убивали по дулом пистолета?
Ваш психолог• 15 апреля 2022
Ответ дляAllbina
Они контрактники и выполняют приказ .Более того,за это им ещё и денег обещали немало.
И не перекручивайте, пожалуйста.
Я написала лишь о том,КТО отдает приказ.А про солдат ничего не писала.
Не придумывайте,что я написала,что они ангелочки.
Кстати,ангелочками называют умерших детей от онкологии.