Миззери• 15 апреля 2022

Девочки кто будет покупать марки с кораблем?

Они только в Киеве , вы не в курсе? Если будете покупать , купите и мне пожалуйста, с меня подарочек (и оплата конечно же)))
Zelenkа• 15 апреля 2022
Ответ дляБасина
Ооо... там ще й конверти є!
Так і на штамп поштовий гляньте!

Чай с мясом• 15 апреля 2022
Не у всіх відділеннях КИєва є марки, в мій навіть не завезли ще, а десь розкупили
автор Миззери • 15 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Я, піду за посилкою і наберу конвертів з марками, буду в День перемоги всім слати не картинки в вайбер і телегу, а нормальні листи)
Можете мне купить тоже?
мамакоти• 15 апреля 2022
Ответ дляБасина
Ооо... там ще й конверти є!
Можно будет рассылать марки желающим прям в роскошном конверте)
Nata.t.1970• 15 апреля 2022
Ответ дляБасина
Ооо... там ще й конверти є!
Подскажите,пожалуйста Сколько стоит конверт и Цена марки?
И Где Вы это купили?
Zelenkа• 15 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Можете мне купить тоже?
Ок! Думаю, будуть! Я на НР набрала календариків по 2 гривні, навіть не думала, що їх ще десь випускають)
alena2013• 15 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Классная идея.
Zelenkа• 15 апреля 2022
Ответ дляalena2013
Классная идея.
Я думаю, календарики вони точно випустять і листівки, будемо грузити листонош)
мамакоти• 15 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
И Где Вы это купили?
Когда анонсировали, то писали, что цена марки 23 гривны.

Nata.t.1970• 15 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Календарики на эту тему?
Nata.t.1970• 15 апреля 2022
Ответ длямамакоти
Спасибо большое
alena2013• 15 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
100% выпустят к Дню Победы еще что-нибудь интересное.
fruhling007• 15 апреля 2022
Якщо хтось натрапить десь, напишіть, будь ласка, в особисті. Теж хочу придбати і марки, і конверт. На жаль, навіть на сайті зареєструватись не можу.
Геба• 15 апреля 2022
Вчора купляла у нас у Львові, забрала останній листок, дівчатка у відділенні так захоплено розповідали, що за день всі розібрали. Ціна одної 40 грн, на листок іде 6 шт - 240 грн вийшло. Тепер чекаю наступну серію
dikajad• 15 апреля 2022
И я хочу и марки, и конверты. Кто может купить?
Zelenkа• 15 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
Календарики на эту тему?
Ні, новорічні, з тиграми і знаками зодіаку
Zelenkа• 15 апреля 2022
Ответ дляalena2013
Я взагалі здивувалась, УП випускає і календарі настінні, я на холодильник беру щороку шукаю, а у них які хочеш. 100% випустять і їх, це ж мерч, який дає прибуток
Nata.t.1970• 15 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
А...понятно,спасибо
Lana.._• 15 апреля 2022
Там зараз черга велика за марками

Lana.._• 15 апреля 2022
Може вже й обмеження ввели по одні в одні руки )
Lana.._• 15 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Оце ви роботи додасте поштарям)
Yulia-3262• 15 апреля 2022
Чоловік вчора купив, похвастався в ФБ, набігли друзі іноземці щоб і їм купили. Чоловік поїхав на пошту сьогодні - марок вже нема. Сподіваюся ще надрукують :)
Lana.._• 15 апреля 2022
Ответ дляYulia-3262
Це і заробити можна на перепродажі )
yasilisa• 15 апреля 2022
Девочки, и мне возьмите несколько. Очень прошу. От меня денежка и благодарность. Спасибо.
florak• 15 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
скільки вам треба ?
вчора у нас розкупили, може ще будуть
Бачила на фото що вище лист і 6 марок на ньому, то якщо можна то 5 листів і 5 конвертів. Дякую!!!
Овёнок-1033• 15 апреля 2022
Девушки, ну вы прям все словно маленькие дети с этими марками))
Басина• 15 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
И Где Вы это купили?
Я ще не купила) фото в ТГ побачила
Nata.t.1970• 15 апреля 2022
Ответ дляБасина
Я ще не купила) фото в ТГ побачила
А.....понятно
Я думала,что это Ваша покупка
Лиса Порш• 15 апреля 2022
Ответ дляfruhling007
Сегодня спрашивала на 2 х почтах, сказали все раскупили, но к понедельнику обещали привезти и всем хватит)
tanuwe4ka• 15 апреля 2022
И я хочу марок этих😭😭😭