Помогите определить, пожалуйста. И нравится ли вам такое?
Ответ дляkuskus
Такі не подобаються, вони для підлітків або молодих дівчат
Мені подобається, але от також виникала думка чи я не застара для них.
Особливо для того, що на вказівному пальці.
Мені 35, а моделі на фото 25
Ответ дляUlipysik
Должен быть штамп на изделии
Ну, это фото с инсты, штампа не видно.
Стесняюсь спрашивать у девушки метал и где купила))
Ответ дляdemra
Видимо да.
Скільки злоби, дівчата!
Як не одна, то друга.
По чому вам «видимо да»??
Як не одна, то друга.
По чому вам «видимо да»??
Ответ дляФантуля
Шарики в серебре , назва моделі, на вказівному , дарувала таке колье і колечко хресниці , але є таке і в білому золоті, бо сережки хотіла взяти саме в золоті їй на випуск
Дякую!)
Пошукаю.
Я не дуже вмію комбінувати такі прикраси, то ж купила б одразу так як у дівчини на фото.
Мені теж здається що є чорний відтінок як у срібла
Пошукаю.
Kristina157• 16 апреля 2022
Может,под серебро?Мы сейчас в Испании, тут таких изделий полно,средняя цена 10 евриков
Ответ дляKristina157
А может купить на али за пару грн и посмотреть мое или не мое и тогда уж покупать золото или серебро.
Но взрослая тетя и в бижутерии с али это не моветон? )))
звездная галактика• 16 апреля 2022
Ответ дляОлеся-1f8e
я вас умоляю. у меня керамическое с али. никто не снял и белое золото вместо него не дал
Ответ дляОлеся-1f8e
Я купляла браслет ,колечко шариками і колечко з сердечком до браслета його в подарунок дали , і кольє , дівчині 17 років , воно дуже гарно на юній дівчині виглядає, мала носить з задоволенням не знімає ) що мене радує , на випуск буду брати сережки у золоті білому .
Ответ дляLora12345
Дивно, чому таке не запитати?
Вона виіхала з Харкова розбитого, викладала сумний пост з фотографіями розбитого міста, і там сотні коментарів підтримки, а тут я така «підскажіть де колечка купили?»
Незручно, не зараз..
В інший час спитала б
Незручно, не зараз..
В інший час спитала б
Ответ для звездная галактика
У меня тоже есть серьги а-ля винтажные клипсы )))
Иногда надеваю.
Это как то более оправданно, такие массивные серьги и не должны быть золотом.
А тут маленькое повседневное колечко..
Вот и сомнения)
Белое золото точно не куплю сразу. Куплю или серебро или али для начала, для примерки))
Иногда надеваю.
А тут маленькое повседневное колечко..
Вот и сомнения)