oksana_kseniya• 16 апреля 2022

Що там наші провидці, астрологи, тарологи, мольфари...

Ось і все питання.
Давайте ще раз піднімемо тему прогнозів, що там хто чув, читав, бачив ітд.
Тільки більш чітко, а не "Володій зустрінеться з Нептуном і підуть в танок в Близнюках, що приведе до зміни курсу Венери в 105 домі:)". Це про те, що не всі вміють читати і розуміти ці астрологічні прогнози.
Пишіть просто...
Розумію, що це все скоріше певний сюр, але всеж...
verolina55• 16 апреля 2022

Решка7777• 16 апреля 2022
Мне нравится на ютубе
Елена Бюн
Голос Аркана Таро ( рос ), но умнейший парень
Неймовірний світ таро
Кратенько ситуативно все совпадало до сих пор
Аюшка• 16 апреля 2022
Ответ дляРешка7777
Мне нравится на ютубе
Елена Бюн
Неймовірний світ таро
Напишите кратенько, что они говорят, когда и как закончится война
-Инга-• 16 апреля 2022
Ответ длямамакоти
’Володій зустрінеться з Нептуном’ В таком виде это уже само по себе пророчество. Интересно, долетит ли Нептун до бункера с Володіем)))
а вот тут я, кстати, ни во что и ни в кого не верящая (но обращающая внимание на знаки), не могу не отметить: Нептун с вилами (трезуб), разносит втруху и топит Москву. Ну как такое пропустить мимо?
Kirkaaa83• 16 апреля 2022
Ответ длялинка76
А я ждала ждала, больше уже не жду... Как будет, я не в состоянии сейчас что то поменять. Так же как и переговоры, очень ждала, а потом поняла, что они не имеют никакого смысла...
Ага, я тоже уже ничего не жду, живу и радуюсь) Если б еще не новости удручающие…
Black Umbrella• 16 апреля 2022
Ответ длямамакоти

Володій Путіній стане Володієм Нептунієм
Black Umbrella• 16 апреля 2022
Ответ дляMalahuha
Нормальна тема))) я вот недавно згадувала, що багато прогнозів казали то на 14, то на 15 квітня якийсь переломний чи важливий момент буде. Навіть в календарі собі тоді відмітила, щоб не пропустити) І от собі думаю, ну, можна допустити, що історія с крейсером Москва - це той момент? Він відбувся вночі 14го квітня... Що там далі має бути, більше в календарі не відмічала.
А, ще ж казали, коли яблуні чи вишні зацвітуть, щось має бути переможне... Може то всьо фігня, але подивимось )
Яблуні. Але ще не цвітуть наче
irina2005• 16 апреля 2022
Ответ дляKirkaaa83
Молодець Ви, а я амеба. Не можу себе в руки взять.
Олечечччка• 16 апреля 2022
Ответ дляnana-mk
Кожного вечер дивлюся в інстаграм , медіум - таролог Діана. Дає віконця для запитань і відповідає . Прогноз на одні сутки. Мені подобається вона дуже. Багато попадань і позитивна . Десь схожа на аналітика навіть .
Я тоже ее смотрю, она меня успокаивает и поддерживает. Раньше смотрела Анну Ефремову, но она меня так сейчас раздражает.

Аюшка• 16 апреля 2022
Ответ дляОлечечччка
Ой, Ефремова ещё та брехуха!
dikajad• 16 апреля 2022
Ответ дляbuterfly_2013
Не знаю я про відуючих. Але ви напевно бачили в неті був ролик, що і перша світова, і друга почалися якщо скласти їх дати буде одне і те ж число. І закінчилися так само: і перша, і друга якщо скласти дати - числа співпадають. І сума чисел початку нападу 24.02.2022 також співпадає з початком І і ІІ війн.
Шляхом невельми складних підрахунків дата закінчення війни мала б припасти на 13.04.22, або 12.05.2022, або 11.06.22.
13 війна не закінчилася, але підбили крейсер. Можливо це змінить хід війни.
veiksme• 16 апреля 2022
Ответ длямамакоти
Спасибо, вы сделали мой вечер
investle• 16 апреля 2022
Ответ дляdikajad
Это одна из дат?
9110187• 16 апреля 2022
Закончится август-сентябрь ))
olenkastrekoza• 16 апреля 2022
Ответ дляРешка7777
Мне нравится на ютубе
Елена Бюн
Неймовірний світ таро
Напишіть, що карти ’ кажуть’
Олечечччка• 16 апреля 2022
Ответ дляАюшка
Ой, Ефремова ещё та брехуха!
Она сейчас себя позиционирует, как великая всезнайка и подписывается хештеги - лучший таролог Украины. Такое самомнение.
nana-mk• 16 апреля 2022
А пророк Коля сказав що десь через рік закінчиться війна
ArmUkraineNow• 16 апреля 2022
Ответ дляруала
Ще дві дати попереду.
Та цей ’календар’ можно продовжувати і далі (що не хотілося б). Хотілось би якоїсь мирової до 12.05.
Хоча і підписана мирова все одно не дасть нам зажити безтурботно. Потрібно буде готуватися до ще більшого наступу, ще більш продуманого. Так, щоб ми могли дати по зубам одразу, а не побиратися по світу ’дайте зброї’.
Олечечччка• 16 апреля 2022
Ответ дляnana-mk
Это пьющий мужчина? В Ютубе видела видео.или что-то путаю.

Chernobai• 16 апреля 2022
Ответ дляруала
Ще дві дати попереду.
а 10.07.22, 09.08.22, 08.09.22, 07.10.22, 06.11.22, 05.12.22 - это неподходящие разве даты?((
dikajad• 16 апреля 2022
Ответ дляinvestle
Это одна из дат?
Это сумма цифр та же
nana-mk• 16 апреля 2022
Ответ дляОлечечччка
Не то чтобы пьющий. Я не знаю. Блаженный скорее. Эти люди часто наделены чём-то свыше
МаЛеНьКа10• 16 апреля 2022
Я думаю закінчиться в жовтні, середина десь. Повністю будуть виведені чи розбиті їх війська включаючи схід і південь
Олечка79• 16 апреля 2022
Ответ дляnana-mk
Я попробую зараз вставити ссилку на її сторінку.

https://instagram.com/diamedium?igshid=

Якщо вийде в мене, подивіться сторі. Там про багато міст і про Полтаву теж.
Посмотрела . Пальцем в небо как говорится. Всё,что она говорит, любой не астролог скажет . Ну такое .
natuniya• 16 апреля 2022
Ответ дляdikajad
Это сумма цифр та же
Їх можна до безкінечності підбирати, 01.12.26...01.02.36 і т.д
polski• 16 апреля 2022
Ответ длямамакоти
Супер ,спасибо за позитив )))
malush13• 16 апреля 2022
Ответ дляАюшка
Та вже цвітуть
Де? В нас ще навіть абрикоси недумають, такий холод, а яблуні зазвичай в травні
helga2014• 16 апреля 2022
Чому великого наступу на Донбасі може не відбутись?
Між першим і другим етапом війни відбулась дуже важлива зміна: в Кремлі почали думати. Як я писав раніше - Путін ніякий не божевільний, і військова катастрофа в Україні його просто привела до реальності.

ВІКТОР АНДРУСІВ https://hvylya.net/analytics/250910-chomu-velikogo...
Кукуля• 16 апреля 2022
Ответ дляnana-mk
А можна посилання чи як її знайти?
автор oksana_kseniya • 16 апреля 2022
... а я от про Великдень думаю, це ж таке велике свято!. Великдень символізує торжество життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою!
Може все зрушиться в нашу строну на краще.
Так хочу в це вірити!