Fotografkiev• 17 апреля 2022
Ответ дляelenze66
В нас кожного дня по пару тривог. Не обходять нас увагою. Вчора 4 ракети на Львів летіло, дякувати Богу і ППО, їх збили.
В нас колись було 2,5 доби, коли не було жодної ні вдень, ні вночі. І зазвичай вночі максимум 1 тривога.
ksusha1155• 17 апреля 2022
Ответ дляHelenny
Не знаю ще. В іншій групі писали, що в біля ТРЦ «Єгипет» чутно було.
Чоловік там, ми не вдома. Поки зараз не відповідає на повідомлення, може заснув, почекаю.
Омг, там мой дом
Ответ дляHelenny
Ми вдома в тому ж районі. Від ТЦ відносно недалеко, але з іншого боку проспекту. Нічого не чули, так що не хвилюйтеся, спить ваш чоловік)
Oleksa1551• 17 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
Естественно,нет
Это в противоположных сторонах,практически
Это анатомия,
А не район
Invictusgirl• 17 апреля 2022
Ответ дляРойЛеля
Бро
Никогда не слышала ,чтоб его так называли
Это местные так говорят ?)
Invictusgirl• 17 апреля 2022
Ответ дляsim2406
Я також би не подумала, що там щасливого в тому Бро? Так і про вулицю серця, не розумію
Я тоже не поняла,в Киеве живу 20 лет )
Invictusgirl• 17 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Это берег
А,тогда ясно.
Писали про улицу,вот и не поняла )
Invictusgirl• 17 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Мабуть, з іншого берега )
Я - абориген цієї сторони, тут народилася і виросла, то всі ’загадки’ зрозумілі
Запуталась,думала это название улицы)
nataly_zoozp• 17 апреля 2022
Девочки киевлянки, а что говорят у вас про Конча-Заспу, Межигирья ?? Вчера вот чего-то задумалась, везде ракетами фигачат, а там где так сказать гнездо «нациков» все цело и невредимо?
Kvitkaliliia• 17 апреля 2022
Ответ дляnataly_zoozp
Межигір´я відкривають парк для відвідувачів. А чому це гніздо нациків? Взагалі не зрозуміло. Як і те, навіщо в Конча -Заспу пуляти
nataly_zoozp• 17 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ну как бы там в основном майно наших депутатов и так сказать политической элиты, или нет? Ну тех кого хотят денацифицировать )))
Kvitkaliliia• 17 апреля 2022
Ответ дляnataly_zoozp
Ні. Ви так і не зрозуміли по чому ведуть обстріл ракетами. Ну хоча б подумайте про вартість одного пострілу
nataly_zoozp• 17 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так в этом то и дело(((, у нас вчера пво сбили две ракеты над Запорожьем, знаете куда б одна прилетела, если б долетела, на старый каменный пляж на окраине города, там дачи старые, ну такое всякое, вы поняли… для меня вообще загадка - нафига ?????
Юлия Днепропертовск• 17 апреля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
А почему 50?
Потому что в 5:02 началась сирена
Kvitkaliliia• 17 апреля 2022
Ответ дляnataly_zoozp
Добре, що більшість людей так думають
Anita123-13ef• 17 апреля 2022
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Как же они достали!!! Жду уже 50 минут. Спать хочу
Вы спускайтесь в подвал или просто сидите? Или все 50 минут кричит сирена? У нас просто сирен нет на районе, то мои спали всю ночь
Vlada-Maria• 17 апреля 2022
Ответ дляFotografkiev
Оба-на и ЗУ вниманием не обошли.
оба-на, знову декому ЗУ Україні поперек горла... а так, на ЗУ кожну ніч постійно, вдень навіть не рахую, якщо від цього легше
Vlada-Maria• 17 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Не звертайте уваги. Це ті кому Київ поперек горла, а тепер і ЗУ
ну, видно, звичка, що щось та й має поперек горла бути)