Читаю, что со вчерашнего дня не выпускают людей.
Говорят делать паспорт, а потом переходить границу. Не выпустили даже из горячих точек.
В чате читаю, что люди не захотели выезжать а Росиию, ехали на нашу границу, а их развернули. Теперь сидят в Черновцах.
Я сама подала документы на паспорт в конце марта на ЗУ, мне сказали ждать больше месяца.
В моем родном городе паспорта не делают сейчас.
Ответ дляirina _d
Я не очень понимаю, почему все ломятся именно за границу.
У нас лично у всех биометрические паспорта, но нам даже мысль не приходила ехать скитаться в чужую страну. Вполне можно переждать в центральных областях страны
У меня наоборот- у кого были загранпаспорта, те и выехали.заграницей бывали неоднократно
Ось з тг Укрзалізниці: ❗️Для перетину кордону з країнами ЄС необхідно мати закордонний паспорт - Укрзалізниця очікує на оновлені правила від Державної прикордонної служби України.
Виключення є можливими на розсуд прикордонників за умови наявності інших документів, що посвідчують особу, та наявності бойових дій у регіоні, з якого прямує пасажир.
Оскільки Укрзалізниця не отримувала від ДПСУ попереджень про зміни у правилах перетину кордону громадянами України, очікуємо від колег більш чітких пояснень щодо недопуску біженців без закордонних паспортів.
Для залізничників, основна місія з 24 лютого - порятунок і доправлення десятків тисяч людей з-під лінії обстрілу до безпечних місць. Важливо надавати кожному пасажирові гарантію того, що він дістанеться місця призначення.
Сьогодні вже зафіксовані випадки висадки пасажирів на кордоні. Вважаємо це неприпустимим без прозорого інформування пасажирів і перевізника заздалегідь.
Закликаємо колег по держсектору до згуртованості й чіткої комунікації у всьому, що стосується порятунку українців.
‼️Пасажирів просимо уважно ставитися до змін у правилах перетину кордону та адресувати уточнюючі питання ДПСУ.
Ответ длявікусік
Ну ось ми в Німеччині отримуємо пособіє, на їжу хватає, одяг в центрі гуманітарної допомоги можна взяти
я розумію, що тим людям у кого взагалі безвихідна ситуація і немає вже куди вертатися, або город під окупацією, або і роботи не стало і нема за що жити - то це все буде хорошою допомогою. У кожного своя ситуація. Якщо в місті більш-менш спокійно, є робота, є житло, то можна і пересидіти вдома. Але то тільки моя думка
Ответ дляSolnet
В місті поки спокійно, але роботи немає в обох , а зйомне житло 10 тис. + харчування хоч 15 на 4-х, то де брати 25 тис кожного місяця?
Ответ длявікусік
я ж не кажу, що погано, що виїхали. у нас поки що робота є, квартира своя. Тому сидимо вдома. Якщо вам так краще - то нехай все складеться як вам треба
Ответ дляdi_al_777
С телеграмм канала текст девушка только написала: «Только что была на границе, с украинским паспортом не выпустили. В связи с тем, что миграционная служба работает в нормальном режиме и есть возможность оформления документов.
В общем нужен только загран паспорт, без него можно не ехать на границу.
Не имеет значения от куда кто приехал, с мест боевых действий или нет. Выпускают только при наличии загранпаспорта. Пограничники сказали, что это касается пересечения границы и с другими странами, не только с Румынией.»
ага, зашибись. У нас в городе не работает. Мне что в Киев прокатиться?
Я вообще не понимаю кому какая разница кто выехал а кто остался?... мне так странно это читать. Вам норм? Оставайтесь. Кому то нет - они уезжают. Как будто прям золотом в Польше или Германии осыпают переселенцев, шо они такие корыстные ломанулись за деньгами. Это личный выбор каждого как проживать эту жизнь
Ответ дляkissaniya
Зависть под прикрытием патриотизма,плюс непонимание что много уехало с деньгами,сняли квартиры и спокойно живут,не рассчитывая на пособие,знают языки и могут работать.
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Какие байки, какие фантазии? Я говорю то что есть.
Не знаю, с чего лично вы решили, что вы главный решатель и знающий по всей стране. К ИФ я никакого отношения не имею, пишу то что в Хмельницкой области происходит.
Но вообще больше не имею желания с вами общаться
Ладно, злив зараховано) Звичайно, що не маєте, бо аргументи закінчились)))
Але спочатку почніть із себе, не Вам вказувати кому і як поступати в даній ситуації
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляsammy
Але ось оці жителі ЗУ зайняли місця тих,кому реально потрібно було виїхати. Наприклад, в укр класі у дитини 85%-90% дітей з ЗУ, 1 дитина з Києва,1 з Київської обл,жодної дитиниз Маріуполя,Чернігова та інших постраждалих місць
Чиї вони місця зайняли? І скільки тих батьків - не біженці? А у моїх дітей класах - ні однієї дитини взагалі з України, на цей тиждень має прийти в школу 6 дітей з Дніпра і Покровська. Більше того, мої діти не мають статусу переміщених і не будуть на нього подаватись. А така, як ви, буде сюди розказувати, що вони зайняли чиєсь місце
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Яке саме місце зайняли?
Я зарас на ЗУ. Так от, ті що виїхали живуть або в чоловіків, або в родичів. Знаю декілька жінок, що забрали дітей від бабусь. Бо самі в Польщі попрацювали, а діти тут були. Це жінки без чоловіків, на тутешню ЗП прокормити дітей самій дуже важко.
Єдине, що оформили допомогу деякі. Ну і продукти якісь брали, одяг. Багато повернулись з дітьми, бо одному чоловіку знімати можна койко місце. А сім’ї - то вже дорожче. Ну і бюджетники повернулись, бо на роботу викликали або звільнення. А тут за таку роботу хабарі дають, тому люди тримаються її.
Є невеликий % хто поїхав внікуди із ЗУ.
До прикладу: поїхала моя співробітниця, звільнилась і відразу поїхала з двома дітьми. Але вона поїхала без повернення, давно же планувала, просто чоловік не дозволяв вивозити дітей, там суди тягнулись вже 3 роки. Решта, ті одиниці, що поїхали, котрих знаю особисто, - всі до родин поїхали
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Не во всех, не нагнетайте
Ви чого не переїхали Києві безпечний район, а переїхали на ЗУ? В Києві теж не всюди небезпечно було
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляBllonda1
А что во Львовской области ракеты не летают?! Тогда пусть снимают военное положение. Открывают садики и школы.
Ага, особливо сьогодні зранку ’не літали’
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляsammy
Житло,робочі місця, садочки/школи,допомога
Їдьте і ви, ’буде’ і Вам, може тоді і перестанете писати подібне) змиріться вже нарешті, що не всі злидні, багато поїхали туди до родин по біометрії і навіть не оформляють статус переміщених
Ответ дляRaRiZ
На самом деле очень много с ЗУ. Я из Луганской области. Я второй раз в эвакуации с детьми. Сейчас за границей. Я вижу, что поприезжали с Тернополя, Львова, Коломыи. Живут и едят бесплатно.
Самые горячие точки, кого я встречала, это Ирпень и Изюм. По одной семье. Понимаю, когда это Харьков, Киев. Но Тернополь? Серьезно?
Про ’дети боятся сирен’ - да, в этом мало приятного, но это сирены, блин, это не авиабомбы, это не грады.
Я тоже встречаю очень много людей с ЗУ. И они здесь с первых дней войны. И какбы кому не нравятся, места они и их дети занимают. Их дети идут в школы/садики, взрослые работу ищут, к врачам обращаются и т.д.
Я не вправе кого-то осуждать,у всех свои обстоятельства. Но в связи с тем,что та же Польша перегружена, многие (действительно пострадавшие) не выезжают.