Ирина Картина• 18 апреля 2022

Порадьте дорослого стоматолога в Хмельницькому

Доброго дня! Тимчасово перебуваємо в Хмельницькому, шукаємо гарного спеціаліста з сучасним обладнанням для лікування зуба чоловіку. Прошу порадити в коментарях, дякую!
Olchuk82• 18 апреля 2022
Клініка естетичної стоматології Перебийноса Павла

oksini80• 18 апреля 2022
Я тут 2 стоматологии обошла - не взялись меня лечить. Еду в Киев к моей волшебнице. Вопрос с в малюсенькой дырке с внутренней стороны от импланта. Была на чистке зубов 22 февраля, после чистки мой стоматолог дырочку заметила. Потом все началось((( а я не могу ждать, когда знаю, что зуб нужно лечить)))) хорошо, что она написала, что начала прием. Еще никогда так сильно не хотела к стоматологу))))
Taniss.com• 18 апреля 2022
Вайт дент на гречанах, зупинка олімпійська, дуже класні лікарі, працюють з усім
romantica• 18 апреля 2022
Dent help на Зарічанський.
Попала до лікаря Крикун Аліни, все вробила добре.
А робота буда складна - переробити канали у зубі, які мені невдало зробили в столиці.
автор Ирина Картина • 18 апреля 2022
Ответ дляOlchuk82
Дякую, а кого саме з лікарів порадите і які там ціни (високі/середні)?
автор Ирина Картина • 18 апреля 2022
Ответ дляoksini80
Дякую, я думала що можливо тут дешевше буде. Наш стоматолог виїхала за кордон з Києва.
автор Ирина Картина • 18 апреля 2022
Ответ дляTaniss.com
Дякую! Ми в дубове, але можна з’їздити
автор Ирина Картина • 18 апреля 2022
Ответ дляromantica
Dent help на Зарічанський.
Дякую 🙏
drimka1979• 25 апреля 2022
Ответ дляИрина Картина
високі....