А у вас как, я всегда хорошо относилась к Украине, считала себя украинкой, но в 2014, мне было 18, все это началось и я прям стала патриотом, больше полюбила украинский язык. Мой папа который до 2014 года был за Януковича и честно боялся западных украинцев (просто смех), в 2014 стал ненавидеть Пуйла, очень сильно стал топить за Украину, стал говорить, что мы Украина и Россия разные. Сейчас в 2022 мой патриотизм еще больше вырос, я очень люблю Украину и очень хочу мира. А вы такое чувствовали, что возрос национальный дух у вас ?
Ответ дляДобрый Йиннот
Українська мова з дитинства давала мені певний профіт.
- Стовідсоткове вивчення англійської замість ризику мати французьку, якщо обрати український клас.
- Нормальний маленький колектив, якщо обереш гуманітарний клас у старшій школі.
- Виграєш олімпіаду з мови - молодець.
- Під час навчання у виші отримаєш місце в україномовному виданні, бо... знання мови, олімпіади :))
- Місце у новій редакції за - не повірите - знання мови.
Уточнюю: не просто знання на побутовому рівні, а вміння розрізнити ’на протязі’ та ’протягом’.
Так чого б мені не любити українську?
Ну а чи вважати себе українкою - це не обговорювалось навіть :)
- Виграєш олімпіаду з мови - молодець.
Так чого б мені не любити українську?
Про ’на протязі’ та ’протягом’ навіть я знаю, хоч і погано розмовляю українською
LadyDShoes• 19 апреля 2022
Ответ дляanducci
Добрый Йиннот• 19 апреля 2022
Ответ дляanducci
Низький вам уклін. Мене аж висмикує, коли таке трапляється в текстах.
У мене колись була узькощелепна начальниця, яка плутала ’міський’ та ’місцевий’.