Только что открылся раздел
Светочка79• 20 апреля 2022
Ответ для1oksana1
Вот тоже интересно. В первые дни никто не знал какая форма заявления будет.. идти снова в соцстрах в этот ад?
Получается да, потому что статус и помощь в Дие взаимосвязаны((
Ответ дляManana24
Але ж в інших знайомих з‘явилася вже після того як вони повернулись долому, просто вони оформлювались в іншому місті.
Довідка то таке, вона мені непотрібна. Головне, щоб гроші були.
То ясно ) хто би на той статус ходив подавався тоді з купою гемору в кінцевому рахунку для більшості, якби не виплати