Знаю кілька історій, коли дружина з дітьми поїхала за кордон, чоловік залишився один в Україні, і для нього це стало важким випробуванням. В одному випадку закінчилось замогубством, інші розповідають, що не можуть залишатись наодинці дома, ночувати ходять до друзів або у сховища, де є люди.
Цікаво, це у мене така викревлена вибірка, чи справді такі ситуації не поодинокі?
Мова про відносно спокійні міста (Київ, Львів, Вінниця тощо)
У меня все спокойны. В убежище не ходит никто. Часть пошли служить сами или пришла повестка. Часть прятаться не будут если что, хоть и не хотят воевать. Ждут жён домой скоро. Питаются не все нормально, но с голоду не умирают. Почему один? Есть же друзья, сотрудники с работы, родители.
Платья Всем• 19 апреля 2022
когда взрывы им тоже тяжело. Но чтобы вешаться....никто не додумался. Киев.обл.
Ответ дляtanuwe4ka
Багато зараз без роботи, батьки - або теж виїхали, або давно живуть окремо, часто в інших містах.
Друзі, так, от і ходять до них ночувати, аби хтось поряд був.
Kapitoshka-4fe1• 19 апреля 2022
Ответ дляgala-grabchak
Бедняжки наверно потому они на тандеме зависают пачками активно
Це ж пріложуха про мови наче
Ответ дляE-ducate
У мене нема таких знайомих. Сумують звісно, але прям щоб ночувати ходити, то такого нема. Треба шукати роботу напевно, хоч яку. І намагатися жити в нових реаліях.
Ответ дляПлатья Всем
питання не в вибухах, чи небезпеці, а в почутті, що ти залишився один, ще вчора дім був наповнений дітьми, дружиною, собакою, а сьогодні тиша. І перший тиждень-два ти відпочиваєш і насолоджуєшся свободою, але на 50-й день вже не витримуєш цю тишу.
Платья Всем• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
кто как. Мне кофмортно быть одной. Ну не совсем же он один. Есть соседи. Магазины. Телевизор, интернет.
Тяжело, но не смертельно, чтобы вешаться.
Ответ дляtanuwe4ka
Теж думаю, що якщ є робота, то має бути ок.
Але сьогодні розмовляла з колегою, каже ’і так одному зараз важко, а тут ще на проекті не все ок, то взагалі жити не хочеться’.
Платья Всем• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
напомните ему про Харьков, Мариуполь и др.города.
Уже б язык прикусил стонать
Мой остался один в большом доме
Город в оккупации
Но муж работает , ездит к родителям , на выходных приходят друзья , которые не уехали - шашлыки жарят )
Он , наоборот, меня успокаивает
А я сказать , что переживаю за него - ничего не сказать ((((
Делаю нервы ему каждый день
Город в оккупации
Он , наоборот, меня успокаивает
Делаю нервы ему каждый день
В мене нема таких щоб самі вдома були. Або на роботу ходять, або мати старенька і бізнес. В наш час собі роботу чи заняття знайти легко. Звичайно важко, але є дійсно постраждалі регіони, родичі загиблих, а в спокійних регіонах мусимо бути сильними. Головне триматись і не жаліти себе.
Я думаю, все зависит от населенного пункта и обстановки.
Мой муж вернулся домой, забрал кошку, она теперь его главная женщина.
В городе относительно спокойно. В военкомате был - отправил домой. С работой пока непонятно.
Смотрит сериалы, ест запасы, особо не страдает.
Я когда смотрела бучанские и т.д. фото, бросилось в глаза: как много убитых мужчин. А многим могли не дать добро на эвакуацию.
Так же опасно и там, где активные боевые действия или оккупация. Мужчины так же испытывают страх и чувство обречённости.
Тобто треба було тримати дітей у небезпеці, тільки щоб чоловіку не одиноко? Що має бути в голові у дорослої людини з такими роздумами?
Так, у житті бувають тяжкі моменти, війна - один з таких. І тут потрібно визначити пріоритети, розрахувати сили. Тобто є двоє дорослих батьків і є діти, яких треба захистити. І захистити має хтось дорослий.
fialka_violet• 19 апреля 2022
У нас с утра одинокие мужчины кучкой стоят новости обсуждают, по делам по магазинам, собак выгуливают, опять кучкуются)))
Rina_europa• 19 апреля 2022
Ответ дляUlipysik
так может надо не сидеть на диване и смотреть фильмасики, а активно участвовать в защите, сходить спросить как дела у ТРО и не нужна ли помощь?..
Ответ дляAny
щось ви так легко з хворої голови на здорову перекрутили ...
Турботу заслуговують усі - і жінки, і діти, і чоловіки, і старі, і молоді, і собаки, і папуги, і, навіть, домашні пацюки