E-ducate• 19 апреля 2022

Дружина з дітьми поїхала, чоловік залишився

Знаю кілька історій, коли дружина з дітьми поїхала за кордон, чоловік залишився один в Україні, і для нього це стало важким випробуванням. В одному випадку закінчилось замогубством, інші розповідають, що не можуть залишатись наодинці дома, ночувати ходять до друзів або у сховища, де є люди.
Цікаво, це у мене така викревлена вибірка, чи справді такі ситуації не поодинокі?
Мова про відносно спокійні міста (Київ, Львів, Вінниця тощо)
Вера15• 19 апреля 2022
Мій чоловік, судячи із розмов, спокійний. З ним залишився старший син, йому 19 років.

Ю_льчик• 19 апреля 2022
Может не так критично, но мужчинам тоже тяжело. Не буду говорить за всех, но примеры знаю
TanSt810• 19 апреля 2022
Як на мене,то чоловіки теж живі люди з емоціями та почуттями
автор E-ducate • 19 апреля 2022
Ответ дляВера15
ну, він не один.
Мені здається, коли є принаймні собака, що від тебе залежить, вже легше, є відповідальність.
lilu1990• 19 апреля 2022
Мужчины очень слабые в психологическом плане, намного слабее женщин
tanuwe4ka• 19 апреля 2022
У меня все спокойны. В убежище не ходит никто. Часть пошли служить сами или пришла повестка. Часть прятаться не будут если что, хоть и не хотят воевать. Ждут жён домой скоро. Питаются не все нормально, но с голоду не умирают. Почему один? Есть же друзья, сотрудники с работы, родители.
ZhukOlena• 19 апреля 2022
Мій чоловік залишився один. Також виїхала сім´я його брата, вони мешкають поруч і ще у пару сусідів. Ходять в гості, спілкуються, по черзі роблять вечерю. Чоловіки розуміють, що жінкам з дітьми безпечніше поки що не повертатися
Елена1265• 19 апреля 2022
Наверное, у вас. У моих знакомых и коллег все ок. Некоторые даже рады
Платья Всем• 19 апреля 2022
когда взрывы им тоже тяжело. Но чтобы вешаться....никто не додумался. Киев.обл.

автор E-ducate • 19 апреля 2022
Ответ дляtanuwe4ka
Багато зараз без роботи, батьки - або теж виїхали, або давно живуть окремо, часто в інших містах.
Друзі, так, от і ходять до них ночувати, аби хтось поряд був.
gala-grabchak• 19 апреля 2022
Бедняжки наверно потому они на тандеме зависают пачками активно
Kapitoshka-4fe1• 19 апреля 2022
Ответ дляgala-grabchak
Це ж пріложуха про мови наче
tanuwe4ka• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
У мене нема таких знайомих. Сумують звісно, але прям щоб ночувати ходити, то такого нема. Треба шукати роботу напевно, хоч яку. І намагатися жити в нових реаліях.
автор E-ducate • 19 апреля 2022
Ответ дляПлатья Всем
питання не в вибухах, чи небезпеці, а в почутті, що ти залишився один, ще вчора дім був наповнений дітьми, дружиною, собакою, а сьогодні тиша. І перший тиждень-два ти відпочиваєш і насолоджуєшся свободою, але на 50-й день вже не витримуєш цю тишу.
Мусяндра• 19 апреля 2022
Не знаю як би мій себе тут сам поводив,думаю б ходив би до батьків частіше,але я сама вирішила не їхати нікуди,бо боюсь сама там здохну від туги, або з розуму зійду.
Платья Всем• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
кто как. Мне кофмортно быть одной. Ну не совсем же он один. Есть соседи. Магазины. Телевизор, интернет.
Тяжело, но не смертельно, чтобы вешаться.
AnnaOst• 19 апреля 2022
Не знаю...мій чоловік переживає розлуку явно значно спокійніше ніж я. Чоловік сестри теж. Думаю у вас якась специфічна підбірка
автор E-ducate • 19 апреля 2022
Ответ дляtanuwe4ka
Теж думаю, що якщ є робота, то має бути ок.
Але сьогодні розмовляла з колегою, каже ’і так одному зараз важко, а тут ще на проекті не все ок, то взагалі жити не хочеться’.
Вера15• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
ну, він не один.
В нього ще і матір, недієздатна, про війну не знає, закрита в квартирі, залежить тільки від нього, тож не скажу, що зовсім легко.

Платья Всем• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
напомните ему про Харьков, Мариуполь и др.города.
Уже б язык прикусил стонать
aramuxa• 19 апреля 2022
Мой дома с с мои сыном. По началу был даже рад, сейчас начинает скучать. Но он работает, поэтому есть общение. Я думаю мне без него тяжелее. Но надо немного подождать. Будем вместе.
автор E-ducate • 19 апреля 2022
Ответ дляПлатья Всем
Уже б язык прикусил стонать
він в свій час під вибухи залишав Донецьк, і зараз у ДНР значиться в списках ’на розстріл’
Заза777• 19 апреля 2022
Мой остался один в большом доме
Город в оккупации
Но муж работает , ездит к родителям , на выходных приходят друзья , которые не уехали - шашлыки жарят )
Он , наоборот, меня успокаивает
А я сказать , что переживаю за него - ничего не сказать ((((
Делаю нервы ему каждый день
Babudan• 19 апреля 2022
В мене нема таких щоб самі вдома були. Або на роботу ходять, або мати старенька і бізнес. В наш час собі роботу чи заняття знайти легко. Звичайно важко, але є дійсно постраждалі регіони, родичі загиблих, а в спокійних регіонах мусимо бути сильними. Головне триматись і не жаліти себе.
Ulipysik• 19 апреля 2022
Я думаю, все зависит от населенного пункта и обстановки.
Мой муж вернулся домой, забрал кошку, она теперь его главная женщина.
В городе относительно спокойно. В военкомате был - отправил домой. С работой пока непонятно.
Смотрит сериалы, ест запасы, особо не страдает.

Я когда смотрела бучанские и т.д. фото, бросилось в глаза: как много убитых мужчин. А многим могли не дать добро на эвакуацию.

Так же опасно и там, где активные боевые действия или оккупация. Мужчины так же испытывают страх и чувство обречённости.
Any• 19 апреля 2022
Тобто треба було тримати дітей у небезпеці, тільки щоб чоловіку не одиноко? Що має бути в голові у дорослої людини з такими роздумами?
Так, у житті бувають тяжкі моменти, війна - один з таких. І тут потрібно визначити пріоритети, розрахувати сили. Тобто є двоє дорослих батьків і є діти, яких треба захистити. І захистити має хтось дорослий.
fialka_violet• 19 апреля 2022
У нас с утра одинокие мужчины кучкой стоят новости обсуждают, по делам по магазинам, собак выгуливают, опять кучкуются)))
Rina_europa• 19 апреля 2022
Ответ дляUlipysik

так может надо не сидеть на диване и смотреть фильмасики, а активно участвовать в защите, сходить спросить как дела у ТРО и не нужна ли помощь?..
автор E-ducate • 19 апреля 2022
Ответ дляAny
щось ви так легко з хворої голови на здорову перекрутили ...
Турботу заслуговують усі - і жінки, і діти, і чоловіки, і старі, і молоді, і собаки, і папуги, і, навіть, домашні пацюки
Ulipysik• 19 апреля 2022
Ответ дляRina_europa
Спасибо Кеп.
Уже спрашивали.