Жителі Західної України, яких спочатку використовували як головний ’движок’ майдану (першого і другого), хотіли зовсім не того, що відбувається зараз. Вони хотіли того, що говорилося в гаслах: прибрати з влади олігархів, прилучення до європейської сім´ї (яке їм твердо пообіцяли вже найближчим часом), викорінення корупції і так далі.
А вийшло ’як завжди’, Тільки гірше. Набагато гірше. Кузьма, до речі, і перший майдан не особливо шанували, знав, що розводять. І пісню ’нас кинули’ він написав (ви не повірите) в 2009 році, коли леді Юля Тимошенко вирішувала ’газові питання’, А президентом був незабутній Ющенко. І був обвал гривні і інші чудеса. Нас тоді реально кинули.
Але сьогодні ця пісня дуже актуальна, думаю, Кузьма зараз заспівав би ще більш хльостко.
Ответ дляnavariya
Удалено администрацией...
Ответ дляnavariya
Знайшла якусь статтю - наче, ще раніше- у 2004 написав
Киев_Елена• 19 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Он и умер из за того что поавду говорил(
Да никто его не убивал
. Не та фигура чтоб его убирать
Valli-valli• 19 апреля 2022
Ответ дляVShpak
Шта ?
Майдан и первый и второй - это следствие, а не причина !
Благодаря тем самым людям, вы живёте в свободной стране ! Если вам это поперёк горла - гоу ту колонию под название «Россия» !
Ответ дляnavariya
Удалено администрацией...
Ответ дляElenaMari
Так в чому правда його? Саме про це ж запитую у темі
Ответ дляFotografkiev
У него очень многие темы на эту же тему
На яку тему? Говорите загадками. Питання якраз в тому - що саме мав на увазі Скрябін?
Valentina shop2020• 19 апреля 2022
Ответ дляAdvoco
Не мелите ерунду
Так и есть,майдан принес много горя в страну и привел к власти По и его ко,вот где беда
Valli-valli• 19 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Ага, під рашкою були б уже давно, і нам уже було б ’нормально’
Не були б.
Ответ дляlus_so
Тю, теж мені загадка. Була така хрінь, де кузьма ’літсом торгував’ - команда озимого покоління. Смішна зграйка була. Чітко за принципом ’дурне їхало - дурне здибало’. Пролетіли на виборах і кузьму з копняка виперли. Буває.
Чим торгував?
’Пролетіли на виборах’ - куди балотувався?
Ответ дляlus_so
Теж таке читала, що чувак хайп ловив, та і все …
Valli-valli• 19 апреля 2022
Ответ дляVShpak
Що значіть нормально ?
Як «Малоросія» ???
Може вам і нормально …
Причино-наслідковий зв‘язок відсутній ?
До когось ще не дійшло, що остаточна мета Путлєра - знищення України ???
Нармальна вам, да ?
Як «Малоросія» ???
Може вам і нормально …
Причино-наслідковий зв‘язок відсутній ?
Нармальна вам, да ?
Ні, не як малоросія, а як нормальна демократична держава. І тримайте себе в руках, ваша думка -це ваша думка, а я думаю по іншому і доводити вам нічого не збираюся, раз до вас досі не дійшло.