Нат.Суш• 20 апреля 2022

Кто получил ВПО какие области начали выплачивать?

Доброе утро.Вчера появлялись сообщения что начали получать выплаты. Девчонки отзовитесь в каких областях вы регистрировались? Всем мира.
nata-provans• 20 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Мені нічого, Львівська область. Переживаю, щоб рахунок ввели правильно. Там такий наплив людей. Одну циферку не так - і гроші не прийдуть. А перевірити неможливо.
Але я 11 подала.
Не хвилюйтеся, я от 2 цифри попустила то мені телефонували, щоб уточнити реквізити
Там же все підтягується по коду, айбан, фіо, все має збігатися

snejs• 20 апреля 2022
Ивано Франковск, пришли за 2 месяца, подавали в конце марта
MamaGalya• 20 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
О, тоді це чудово! Я довідку з банку надавала.
Альвина Т.• 20 апреля 2022
Девочки,кому выплаты пришли,подтянулись ли у Вас в Дие справки впо на каждого,кому положены выплаты?
Справка ребенка не подтянулась,вот думаю,не повлияет ли это на выплаты...
Валентина-Настя• 20 апреля 2022
Пришли сегодня ночью. Черкассы. Оформляла 6 апреля
springlana• 20 апреля 2022
Чернівецька обл. Отримали на карту Приват універсальна,сьогодні.Подавали 1 квітня
Татьяна89• 20 апреля 2022
Оформились в начале апреля, Черкасская область - ничего.
Карту подавала для выплат, айбан точно правильный, т к справка с банка за 100 грн заказывала о нем.
Наталья-Реся• 20 апреля 2022
Київська область, рівно через тиждень отримала за 2 міс, на себе і дитину 14 років. Подавала заяву на допомогу 7 квітня.
Дію не перевстановлювала, спочатку підтягнула свідоцтво про народження дитини, ще до заяви ВПО (хоч є і ІД картка). Після отримання довідки на руки обидві з´явилися в моїй Дії.
Мало того, телефонували з ЦНАП власнику житла, призначили дату і час прийти нам всім відмітитися для отримання тих 450грн на людину за комунальні.
У нас в місті все працює, як треба, молодці🙏
Юля 30• 20 апреля 2022
Добрий день.
А ощад кто-то получил

Наталья-Реся• 20 апреля 2022
Ответ дляЮля 30
Добрий день.
А ощад кто-то получил
У мене карта ощад, зарплатна
Юля 30• 20 апреля 2022
Ответ дляНаталья-Реся
У мене карта ощад, зарплатна
Пришли впо деньги?
галлея• 20 апреля 2022
Ответ дляFotografkiev
В собесе про это абсолютно ничего не говорили, я несколько раз переспрашивала.
Я тоже. Сказали - любую карту. Заскринила реквизиты через приват 24 и все, заяву приняли
Fotografkiev• 20 апреля 2022
Ответ длягаллея
Так что ждём
Наталья-Реся• 20 апреля 2022
Ответ дляЮля 30
Пришли впо деньги?
Так, я вище писала
ТА7НЯ7• 20 апреля 2022
Ответ дляНат.Суш
Получается так, но я так понимаю еще очень мало кому дали.Я 4 апреля оформляла ничего нету.Возможно день два и дадут остальным
Я 6.04 ни тех ни 6500 с марта нет (((
natlili• 20 апреля 2022
Житомирская
В начале апреля
Нет пока
Магазин ШАРМ• 20 апреля 2022
Ответ дляНаталья-Реся
Можете рассказать насчет 450 грн. хозяевам, как это работает? Они должны подавать пакет документов в цнап или как?
Tatyana_1975• 20 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
В підтримці Привату сказали, що універсальна не підходить. Або для виплат, або Єпідтримка.
А нам в ЦНАПі сказали, що будь-яку карту
А как у вас вопросительный знак• 20 апреля 2022
Ответ дляНат.Суш
А справку вы получили? Мы тоже оформляли в начале апреля, то справки нету ещё

автор Нат.Суш • 20 апреля 2022
Ответ дляА как у вас вопросительный знак
Справку дали сразу в тот же день и заявление на выплату приняли. Но пока выплат нету
автор Нат.Суш • 20 апреля 2022
Ответ дляnatlili
Житомирская
В начале апреля
Нет пока
Та же ситуация Житомир 4 апреля и нет пока.
Incol• 20 апреля 2022
Ответ дляkirpichenko
А если ребенку 15 ,то это уже взрослая и положено 2 тыс?
Ні, дитина , отримає 3000
Наталья-Реся• 20 апреля 2022
Ответ дляМагазин ШАРМ
Так, у нас окремий кабінет в ЦНАПі, де приймають заяви на таку виплату. Причому з 1 по 5 число там буде багато людей, тому що треба приходити щомісячно з поселенцями, з документами і засвідчувати підписом проживання.
Власник має особисто написати заяву про безоплатне розміщення у нього людей і другу заяву про отримання компенсації витрат.
Документів багато треба принести, копії теж, виписку рахунку власника з банку куди перераховувати виплати, про право власності, паспорт, код всіх ( власника і жильців), довідки ВПО, про відсутність заборгованості на сплату комунальних, у нас вписували особові рахунки по водоканалу, е/е, тепломережі власника в якусь форму документу, тому квитанції про сплату знадобилися і для цього.
Зараз пошукаю перелік документів, мала зберегти.
kirpichenko• 20 апреля 2022
Ответ дляIncol
Ні, дитина , отримає 3000
Дякую,бо меншого мені у справку вписали,а її окремо оформлювали. Але і дві якщо дадуть,буду рада.
Магазин ШАРМ• 20 апреля 2022
Ответ дляНаталья-Реся
Дякую 🙏
helgo• 20 апреля 2022
Подавали в начале апреля Черкасская обл.
Куме, мужу и дочке пришли сегодня ночью, а мне с детьми нет еще. Подавали одновременно
Альвина Т.• 20 апреля 2022
Ответ дляhelgo
Подскажите пожалуйста, справки впо тех,кому пришли,все подтянуты в Дию?
Joddi• 20 апреля 2022
Дівчата, тут ще важливий момен окрім області, який банк. Можливо, ще й прізвища залежить.
В мене Альфа, бо там з/п. Подавала в Закарпаті 07.04. Нічого немає ще.
Довідки ВПО підтягнулись мої і 2х дітей на 3й день.

А ще 01.04 від Оон подавала. Теж немає.
ириска77• 20 апреля 2022
Черкасская, сегодня за 2 месяца
ириска77• 20 апреля 2022
Ответ дляkirpichenko
Нет, 3000 моему пришло.