Заходжу в приват 24, одразу дзвінок з привату і повідомляє оператор що акаунт заблоковано. Якщо хочу розблокувати, то натиснути 1. Натискаю. Перекидає на пароль в карті. Ввожу і не вірний пароль. І все по кругу. Як з цим розібратися тепер?
GeekTeaParty• 21 апреля 2022
А вы правильную карту выбрали? Обратили внимание, что там цифры не на своих местах, когда пин код вводите?