Везучая_Алиса• 21 апреля 2022

Сходила на побачення...і як після цього жити?

Сьогодні зустрілися , я була в повному бойому окрасі: червоні губи, джинси, гольф. Все підкреслювало мої форми. Я вирішила запропонувати йому не йти кудись, а ´подивитись фільм та випити чаю вдома´. Він погодився. Прийшли до дому, я кидаюсь на нього: вилізаю на нього зверху, пристрастно цілую. Він починає лапати мене за груди та сідниці, починає роздягати. Говорить ´потрогай его´ , очевидно, має на увазі свого вужика. Я ´трогаю´ , він стогне. Притискає до себе дуже сильно. Я намагаюсь полегшити його обійми, аж раптом...з мене вилітає відрижка. Не прям із запахом, але видно, що в мене сталася проблема. Боже , то такий сором. В мене не стало совісті до нього лізти з поцілунками. Я встала і сказала, що треба йти додому. Він був здивований + в нього була ерекція. Як мені жити після такого? Пішла ось півгодини тому, він провів. Не пишу. Він теж. Бажання сексу відпало на довгі роки.
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляfirano4ka
І як по відчуттях? Щось варте уваги?
Ну як вам сказати...ну, звісно, не супер-довгий, як пітон
Так...вужик.

автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляYulya_292
Навіщо ж ви наїлися вчорашнього фондю перед побаченням?!
Я її їла вчора ввечері
tarasyla• 21 апреля 2022
Автор, може вам треба нік змінити і тоді життя налагодиться?
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляtarasyla
Ви думаєте від нікнейму щось зміниться?
tarasyla• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ви думаєте від нікнейму щось зміниться?
Звичайно)) а якщо, вужика на аватарці поміняєте на анаконду, взагалі будете задоволені))
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляtarasyla
Хахахахаха
firano4ka• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Так...вужик.
Хммм🧐
ну але коли дуже хочеться, то й розмір не має значення🤭
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляfirano4ka
Хммм🧐
Не сказала б
Ulya Grebenyuk• 21 апреля 2022
Бедняжка , как же после такого жить

Fora74• 21 апреля 2022
Ответ дляИва Купальская
чавити))
Чавити вужика?)))))
Fora74• 21 апреля 2022
Ответ дляОль_
Якось зацікавити, вмовити, вужиком звабити... нє?))) Сидів і просто дивився?
То він не дуже і хотів, мабуть)
Дивился вдвох) він та вужик
чаревна• 21 апреля 2022
Про вужика, улыбнуло.
eva7786• 21 апреля 2022
Ответ дляYulya_292
То Ви вчарашні теми автора не читали
Ой, почитала, чуть не впісялася це копець як весело як скучно я живу. В такий час такі теми супер позряд!
Tatyana 29• 21 апреля 2022
маринабаранова• 21 апреля 2022
Ааааааааааааааа!!! Вы сделали мой вечер! Смеюсь до слёз... А вы уверены - что он её заметил, отрыжку эту? Когда у него эрекция)))
Лика32• 21 апреля 2022
автор, пиши есчо
YourNastasya• 21 апреля 2022
Мабуть вужиком на пуз вам надавив и відріжка пішла)) потрібно було зразу пукнути, щоб відволекти його
firano4ka• 21 апреля 2022
Ответ дляFora74
Чавити вужика?)))))
Жарити😬
ksu_ermoshenko• 21 апреля 2022
Напевно то через фондю

Маргарита Владимировна• 21 апреля 2022
Все-таки чупа-чупс не завадив би, відрижка була б фруктова))))
sunny_girl-639b• 21 апреля 2022
Блин, как я скучала по таким темам! Автор, спасибо, реально повеселили))
А по теме - не переживайте, это мелочи жизни)
Маргарита Владимировна• 21 апреля 2022
Автор, ви така плодовита на теми)))
sunny_girl-639b• 21 апреля 2022
Ахахах, блин, сейчас еще посмотрела ваши вчерашние темы, про злополучное фондю и подготовку к свиданке)) Это шикарно))
Вы классная))
Tatyana 29• 22 апреля 2022
Подпишусь