Сьогодні зустрілися , я була в повному бойому окрасі: червоні губи, джинси, гольф. Все підкреслювало мої форми. Я вирішила запропонувати йому не йти кудись, а ´подивитись фільм та випити чаю вдома´. Він погодився. Прийшли до дому, я кидаюсь на нього: вилізаю на нього зверху, пристрастно цілую. Він починає лапати мене за груди та сідниці, починає роздягати. Говорить ´потрогай его´ , очевидно, має на увазі свого вужика. Я ´трогаю´ , він стогне. Притискає до себе дуже сильно. Я намагаюсь полегшити його обійми, аж раптом...з мене вилітає відрижка. Не прям із запахом, але видно, що в мене сталася проблема. Боже , то такий сором. В мене не стало совісті до нього лізти з поцілунками. Я встала і сказала, що треба йти додому. Він був здивований + в нього була ерекція. Як мені жити після такого? Пішла ось півгодини тому, він провів. Не пишу. Він теж. Бажання сексу відпало на довгі роки.
Добрая феечка• 21 апреля 2022
Ви думаєте він не знає, що у Леді бувають якісь фізиологічні нюанси і потреби?))
Ива Купальская• 21 апреля 2022
Смешно) такой проблемы не возникает в случае постоянного (даже не пишу ’любимого’, просто постоянного партнера). Даже гинекологи и психологи всегда за, если партнер постоянный. Ни к чему вас не склоняю, но проблема решается постоянством... увы
Добрая феечка• 21 апреля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Вужика? Тепер я знаю все
Про вужика було в попередній темі))
Ответ дляОль_
Якісь хлопець немічний. Він сидів і зі своїм вужиком дивився, як ви йдете?
А що він мав робити? Зґвалтувати мене?
Belosnezka1980• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А що він мав робити? Зґвалтувати мене?
Вас зґвалтувати? Судячи з тексту, ґвалтувати збиралися Ви))
Ответ дляBelosnezka1980
Хаахахахах
Ну було трохи в думках
emerald_88• 21 апреля 2022
Бачите, не прийшлося навіть падати на нього, вигинатися і ненароком показувати презервативи в сумочці. Тому він точно ваш, навіть після відрижки
Ответ дляОль_
Якось зацікавити, вмовити, вужиком звабити... нє?))) Сидів і просто дивився?
То він не дуже і хотів, мабуть)
Ну, не хоче і не треба значить
Ответ дляemerald_88
Ахахаха
Думаєте?