Везучая_Алиса• 22 апреля 2022

Як звабливо одягнутись на побачення, коли холодно?

В мене із доступного одягу вийшло лише 3 варіанти. Чи для того щоб сподобатись не обов´язково одягатись як дівчина із кварталу Червоних Ліхтарів?
Результат:
вже голосів: 239
119 (49.79%) Йти голою, а зверху шуба
103 (43.1%) Джинси+гольф
17 (7.11%) Джогери+Худі
Маргарита Владимировна• 22 апреля 2022
Ответ дляShaan
Боже, зачем вы это пишете? И кого такое может радовать?
Это ж качиха 2.0, сейчас на советчице места не будет от ее потока сознания....
Пусть пишет, каждый стресс переживает по разному. Сейчас тем стало в разы меньше,так хоть ленту разбавляет
Благодарная Свинья• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Та ні, я скромніца..
Ну тогда, если скромница и прохладно, подойдёт подобное пальтишко для свидания:
Fora74• 22 апреля 2022
Оденьте белье с начёсом байковым. Он как увидит, как вам тепло и мягко- сразу захочет к вам прижаться поближе в вашу мягкость и тепло ( ему то холодно и сыро)
Ну и поразите его конечно. Вряд-ли он до этого видел белье с начёсом - запомнит вас однозначно
Fora74• 22 апреля 2022
Ой, это опять вы?))))
Ужик пришел на второе свидание?
Ulipysik• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ні, не піду
Я ж не якась там легковажна
Ви сама не приступнысть.

У попередній темі, Ви вже на колінах у хлопця сиділи, а він Вас за груди та сідниці мацав.
Ulipysik• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Та вже тоді краще джинси + гольф + джинсовка
Бо в самому гольфі холодно буде
Якщо щось і трапиться вдруге, то я всіма силами вірю в те, що його вужик буде спроможний на третій раунд!
Деточка одягніть курточку теплу, під курточку худі.
На що Вам хворіти? На вулиці ще прохолодно дуже.
автор Везучая_Алиса • 22 апреля 2022
Ответ дляUlipysik
Ви сама не приступнысть.

Одне іншому не заважає
Ulipysik• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Одне іншому не заважає
Головне: бути загадковою.