В мене із доступного одягу вийшло лише 3 варіанти. Чи для того щоб сподобатись не обов´язково одягатись як дівчина із кварталу Червоних Ліхтарів?
Результат:
вже голосів:
119 (49.79%)
Йти голою, а зверху шуба
103 (43.1%)
Джинси+гольф
17 (7.11%)
Джогери+Худі
Маргарита Владимировна• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
То можна салтісона ?
Краше котлетку, чи домашнюю ковбаску, тоді відрижка буде така як треба і власник вужика зразу ж зрозуміє, що ви господинька
Anna_Graas• 22 апреля 2022
Джинсы и гольф больше не надевай, а то снова отрыгнеш во время эрекции своего друга...это явно неудачный был выбор
Ответ дляAnna_Graas
А якшо я одягну спортивний костюм, то відрижка не буде виходити?
Ответ дляkhainus
вдягайтеся тепло, але скажіть, що без трусиків))
А він скаже ´і шо?´
Ответ дляkhainus
йду читати ваші теми) а завтра о 5.30 підйом))
Там нічого цікавого
Anna_Graas• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ну там есть варик идти голой и сверху шуба, вместо шубы лучше плащ..
Ответ дляAnna_Graas
Плащ? Вам що на моє здоров´я геть начхати?
У нас дощі весь тиждень
Санта-Алла• 22 апреля 2022
Вы специально строчите в ночь эти темы...для топа???? Ведь десятая тема подряд
Anna_Graas• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
У нас дощі весь тиждень
Ну ладно , возьмите еще и зонтик
Ответ дляСанта-Алла
А нащо мені топ? От що він мені дасть? В мене від цього остеохондроз пройде? Чи зір до 100% покращиться?
Ответ дляPavelolka
монашка прям по прошлым темам
Звісно
Я коли бачу чийогось вужа, відразу падаю без свідомості від шоку
Ответ дляMila 11
Тоді не їжте, але перед тим як іти наріжте сальтісона щедрою рукою і приготуйте собі щоб з’їсти після повернення, будете згадувати на побачені і буде такий образ сумної романтично- замріяноі загадкової феї

ідея супер Він ще буде пробувати покращити мені настрій і нагодувати
Ви геній
Ответ дляMila 11
І ніколи буде розглядати в чому то ви там прийшли
Ой, то ні
Мужчинчики завжди на таке звертають увагу
Ответ дляКристина 878
Сидите , сочиняете всякую ерунду...вам делать нечего?
Лежите, відповідаєте на всяку ´єрунду´...вам робити немає чого?
Oleksa1551• 22 апреля 2022
Вообще-то у вас ерунда была, а не конфуз. Вот у меня когда-то даааа, было. Жесть. А это!