Зробили мені лате з медом і корицею в кав´ярні, відчуття ніби капучинатором взбивали, чи то я чіпляюсь?
Ответ дляMila 11
А ви завидюща
Але лате таки захотілось і щоб так тихо було і радісно навкруг
Так це не проблема
Просто запитую, чи пили б
Бо думала повертати
І просили шоб переробили
Але вже не буду, випила
Просто запитую, чи пили б
Бо думала повертати
І просили шоб переробили
Але вже не буду, випила
Ответ дляВезучая_Алиса
Молоко взбивають пристроєм на кофе-машині, а не капучинатором за 50 грн
Ну це в ідеалі, звісно
Я в перший ковід, коли навіть в парк не пускали, робила так: в банці наливала трохи молока, гріла трохи більше кімнатної темпи, кришкою щільно закривала і калатала-калатала. Нічого, смачно було)))
Ответ дляMila 11
То яке на смак, це теж ключове питання ? Задоволення отримали?
Не дуже солодке, з медом пожлобились
І кава жахлива
Короче не буду більше йти туди
І кава жахлива
Короче не буду більше йти туди
Ответ дляMamaGalya
Я краще капучинатор куплю
Бачила в Червоному маркеті
Днепр Елена• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ну це в ідеалі, звісно
Это вы в Атб решили кофе взять?
Листопад123• 22 апреля 2022
Ответ дляMila 11
А ви завидюща
Згодна, всім хочеться, та нажаль, моєму рідному Харкову ця тиша та радість може тільки снитися
Листопад123• 22 апреля 2022
Ответ дляMila 11
Бажаю вам, щоб здійснилось це і навіть раніше, чим ви собі намріяли )
Дякую, хай у всіх здійсниться 🙏
Ответ дляДнепр Елена
Это вы в Атб решили кофе взять?
На цей раз ні, там же кофеапат
Днепр Елена• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
На цей раз ні, там же кофеапат
Судя по тому, что на вашем фото то вы и взяли подобное.
Хорошая кофемашина сама все делает и по параметрам заданным вами и выглядит латте не так, правда их в кофейнях и нет.