Просто за моїми спостереженнями. Знаю пару, де дружина померла у молодому віці, близько 30. Перші місяці він був постійно засмучений і ніби заплаканий. Потім вже легше. Недавно нацарапав пост, але далеко не такий сльозливий, як в перші дні
І взагалі багато таких випадків бачила. Більшість чоловіки. Дуже багато хто вже через пару місяців починав ахатись з кимось. Дівчат теж таких бачила, вони горюють трохи довше. От в мене запитання: як це працює? Цікавить саме коли небайдужа людина помирає, а не хтось з рідних. Чи тут діє приказка: ´с глаз долой из сердца вон´?
Особисто мене б засмутило, якби мій чоловік забив на мене через місяць і пішов ахатись з іншою.
Natatashka• 22 апреля 2022
Живі до живих. Якщо хтось помер йому вже все одно. А у живої людини потреби емоційні та фізіологічні потреби.
Allka- skakalka• 22 апреля 2022
-Одиночество заело -Молодой мужчина элементарно может хотеть шпили-вили, природа берёт своё .
-Хочет полноценную семью и детей .
И да ,год это не мало .
Боль поутихла, начал смотреть по сторонам .
Жизнь продолжается .
Удачи ему !
-Хочет полноценную семью и детей .
И да ,год это не мало .
Жизнь продолжается .
Удачи ему !
Навіть велику втрату деякі люди здатні усвідомити і прийняти за буквально кілька місяців. Тут нема нічого поганого чи хорошого - просто всі різні.
Є люди, які рефлексують за померлими все життя.
Якщо вас цікавить ця тема, є багато матеріалів з психології горя та втрати, я не експерт, всіх тонкощів не розкажу.
Благодарная Свинья• 22 апреля 2022
’Особисто мене б засмутило, якби мій чоловік забив на мене через місяць і пішов ахатись з іншою.’ - если бы Вы после смерти регулярно во снах являлись во снах живому мужу с таким мнением, то он вряд ли кем-то увлёкся бы
Благодарная Свинья• 22 апреля 2022
Ответ дляВорона
Осмелюсь предположить, что вам уже было бы все равно…
В аду не до бывшего мужа будет )
В раю - тем более.
Всегда брюнетка• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Просто мене дивує
Так її любив, зі школи разом
І тут рік пройшов, а йому вже пуфік
Так її любив, зі школи разом
І тут рік пройшов, а йому вже пуфік
А скільки, по вашому, треба скорбити?
иринка-49f3• 23 апреля 2022
А ви б хотели ,чтоб ваш муж страдал??!! Многие не находят,у знакомой девочки мама рано овдовела,но замуж так мне вышла ,сказала такого как он уже не будет,а другие не надо.
Царевна Смеяна• 29 апреля 2022
Ответ дляVita_Nikita
А Вы хотели,чтоб он вздернулся?Год это много
Як сказати. Я після розлучення 3 роки на чоловіків дивитись не могла. А тут рік після загибелі коханої людини.
Ответ дляЦаревна Смеяна
і недавно я взнала, що в нього вже є інша)))
мені гидко. хз, може комусь нормально через короткий термін тусити з іншими